REKLAMA
ZAGŁOSUJ

HBO GO podnosi ceny za abonament

2019-10-21 14:20
publikacja
2019-10-21 14:20
HBO GO podnosi ceny za abonament
HBO GO podnosi ceny za abonament
fot. HBO Polska / / Instagram

HBO GO podnosi w Polsce ceny abonamentu, nowa kwota zostanie naliczona w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada. 

Darmowy program do rozliczania
PIT 2021/2022
Pobierz e-pity 2021 Uruchom on-line

"Piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies. w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada" - taką wiadomość otrzymali użytkownicy HBO GO.

Jak spółka uzasadnia swoją decyzję? W informacji, jaka została została przekazana subskrybentom, HBO GO wyjaśnia, że powodem wzrostu cen jest zwiększona liczba udostępnionych seriali. Wśród nich wymienia się więcej amerykańskich produkcji HBO, jak "Watchman" i "Czarnobyl: oraz europejskich produkcji jak "Wataha" czy "Nieświadomi". 

Niedawno do grona konkurentów HBO GO i Netflixa dołączy Apple TV. Więcej na ten temat pisaliśmy na łamach Bankier.pl

WS

Chcesz rozliczyć PIT za 2021 rok?
Uruchom on-line
Źródło:
Tematy
Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Tanie konta z przelewami ekspresowymi – styczeń 2022 r.

Komentarze (14)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
antek10
Mówiąc krótko. Oferta jest słaba. Jak ktoś siedzi na rencie, emeryturze czy bezrobociu bądź czeka na koniec życia i mu sie nudzi to moze sobie wziąść HBO.
jes
"Wziąść" to może ale słownik.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
sammler
Ja zrezygnowałem 2 miesiące temu. Obejrzałem co chciałem (raptem 3 czy 4 seriale, w tym Watahę, ale już nie Ślepnąć od świateł plus kilka filmów, z których żadnego nie nazwałbym nowością) i wystarczy. Tam po prostu nie ma ambitniejszych (o naprawdę ambitnych nie wspominając) treści. Typowa masowa papka pod gusta Ja zrezygnowałem 2 miesiące temu. Obejrzałem co chciałem (raptem 3 czy 4 seriale, w tym Watahę, ale już nie Ślepnąć od świateł plus kilka filmów, z których żadnego nie nazwałbym nowością) i wystarczy. Tam po prostu nie ma ambitniejszych (o naprawdę ambitnych nie wspominając) treści. Typowa masowa papka pod gusta amerykańskiego odbiorcy, czyli seriale o niczym. Może i dobrze zrobione, ale nadal o niczym.
1zed2
ja tak samo, po grze o tron i czarnobylu próbowałem obejrzec to ślepnąć od świateł i nie dałem rady
eagleeye
@open_mind ja pisałem że kontent w HBO GO jest masakra i powiem więcej nie ma tam na czym oka zawiesić.

Z racji że od kilkunastu lat interesuje się hobbystycznie pay-tv widzę że ten rynek umiera i chce jeszcze na koniec wydoić przed upadkiem ludzi na maksa
open_mind
„nie ma tam na czym oka zawiesić” Ale głupcy się nie zorientują !
open_mind
Jestem alergikiem na TV. Kurcze tyle interesujących zajęć a ja mam siedzieć i jak tresowana małpka patrzeć się w okienko, czasami łypnę na TV news nawet CNN aby wiedzieć do jakiego poziomu posunęła się masowa propaganda. Za kogo oni mają społeczeństwo gdzie twarzą np. Netflix jest OBAMA i spółka. Ludzie edukujcie Jestem alergikiem na TV. Kurcze tyle interesujących zajęć a ja mam siedzieć i jak tresowana małpka patrzeć się w okienko, czasami łypnę na TV news nawet CNN aby wiedzieć do jakiego poziomu posunęła się masowa propaganda. Za kogo oni mają społeczeństwo gdzie twarzą np. Netflix jest OBAMA i spółka. Ludzie edukujcie się czytajcie książki ale nie z półki jak np. Olga Tokarczuk. Wstyd mi za was jak się garniecie do tego co wam narzucą ! Pozdrawiam.
open_mind
Olga Tokarczuk: znalazła się Matka Teresa. Ja nie mam w zasadzie nic przeciwko niej ale ludzie udowodnijcie że macie własne style myślenia.

Powiązane: Platformy streamingowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki