HBO GO podnosi ceny za abonament

HBO GO podnosi w Polsce ceny abonamentu, nowa kwota zostanie naliczona w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada. 

"Piszemy do Ciebie, aby poinformować Cię o zbliżającym się podwyższeniu ceny subskrypcji. Twoja miesięczna opłata za subskrypcję wzrośnie z 19,90 zł/mies. do 24,90 zł/mies. w pierwszym dniu rozliczeniowym po 21 listopada" - taką wiadomość otrzymali użytkownicy HBO GO.

Jak spółka uzasadnia swoją decyzję? W informacji, jaka została została przekazana subskrybentom, HBO GO wyjaśnia, że powodem wzrostu cen jest zwiększona liczba udostępnionych seriali. Wśród nich wymienia się więcej amerykańskich produkcji HBO, jak "Watchman" i "Czarnobyl: oraz europejskich produkcji jak "Wataha" czy "Nieświadomi". 

Niedawno do grona konkurentów HBO GO i Netflixa dołączy Apple TV. Więcej na ten temat pisaliśmy na łamach Bankier.pl

WS

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
7 20 antek10

Mówiąc krótko. Oferta jest słaba. Jak ktoś siedzi na rencie, emeryturze czy bezrobociu bądź czeka na koniec życia i mu sie nudzi to moze sobie wziąść HBO.

! Odpowiedz
3 19 jes

"Wziąść" to może ale słownik.

! Odpowiedz
5 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
4 11 sammler

Ja zrezygnowałem 2 miesiące temu. Obejrzałem co chciałem (raptem 3 czy 4 seriale, w tym Watahę, ale już nie Ślepnąć od świateł plus kilka filmów, z których żadnego nie nazwałbym nowością) i wystarczy. Tam po prostu nie ma ambitniejszych (o naprawdę ambitnych nie wspominając) treści. Typowa masowa papka pod gusta amerykańskiego odbiorcy, czyli seriale o niczym. Może i dobrze zrobione, ale nadal o niczym.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 2 1zed2

ja tak samo, po grze o tron i czarnobylu próbowałem obejrzec to ślepnąć od świateł i nie dałem rady

! Odpowiedz
9 17 eagleeye

@open_mind ja pisałem że kontent w HBO GO jest masakra i powiem więcej nie ma tam na czym oka zawiesić.

Z racji że od kilkunastu lat interesuje się hobbystycznie pay-tv widzę że ten rynek umiera i chce jeszcze na koniec wydoić przed upadkiem ludzi na maksa

! Odpowiedz
10 6 open_mind

„nie ma tam na czym oka zawiesić” Ale głupcy się nie zorientują !

! Odpowiedz
20 36 open_mind

Jestem alergikiem na TV. Kurcze tyle interesujących zajęć a ja mam siedzieć i jak tresowana małpka patrzeć się w okienko, czasami łypnę na TV news nawet CNN aby wiedzieć do jakiego poziomu posunęła się masowa propaganda. Za kogo oni mają społeczeństwo gdzie twarzą np. Netflix jest OBAMA i spółka. Ludzie edukujcie się czytajcie książki ale nie z półki jak np. Olga Tokarczuk. Wstyd mi za was jak się garniecie do tego co wam narzucą ! Pozdrawiam.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
19 11 open_mind

Olga Tokarczuk: znalazła się Matka Teresa. Ja nie mam w zasadzie nic przeciwko niej ale ludzie udowodnijcie że macie własne style myślenia.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne