Grodzki: Flagi unijne znów w Senacie. Karczewski: Były tam przez całą moją kadencję

Bawi mnie ta hucpa z rzekomym powrotem unijnych flag do Senatu; przez całą moją kadencję one były tam obecne - napisał na Twitterze b. marszałek Senatu Stanisław Karczewski, odnosząc się do wypowiedzi nowo wybranego marszałka Tomasza Grodzkiego (KO).

(fot. Mateusz Włodarczyk / FORUM)

Grodzki zapowiedział w środę w internetowej części audycji Radia Zet, że w Senacie "dość szybko, być może jeszcze w środę lub w czwartek", razem z flagami polskimi pojawią się flagi unijne.

"Chciałbym, abyśmy wykonali taki drobny gest, bo jesteśmy członkami rodziny europejskiej, oczywiście całkowicie suwerennym, potężnym państwem ze wspaniałym narodem o ogromnym potencjale i energii" - powiedział.

Do tej kwestii za pośrednictwem Twittera odniósł się b. marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

"Bawi mnie ta hucpa z rzekomym powrotem unijnych flag do #Senat.u. Przez całą moją kadencję one były tam obecne. Na dowód kilka zdjęć znalezionych w sieci" - napisał Karczewski, dołączając do wpisu kilka zdjęć z Senatu, w których tle widnieją unijne flagi.

(fot. Jerzy Dudek / FORUM)

Tomasz Grodzki (KO) został wybrany we wtorek marszałkiem Senatu X kadencji izby. Stanisław Karczewski (PiS), Bogdan Borusewicz (KO), Gabriela Morawska-Stanecka (Lewica) i Michał Kamiński (PSL) zostali wybrani na stanowiska wicemarszałków Senatu. (PAP)

sno/ mhr/

Źródło: PAP

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% XI 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,0% X 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,5% X 2019

Znajdź profil