REKLAMA

"The Witcher: Monster Slayer" od CD Projekt. Podano datę premiery mobilnej gry

2021-07-02 14:14
publikacja
2021-07-02 14:14
"The Witcher: Monster Slayer" od CD Projekt. Podano datę premiery mobilnej gry
"The Witcher: Monster Slayer" od CD Projekt. Podano datę premiery mobilnej gry
/ spokko.com

"The Witcher: Monster Slayer", mobilna gra osadzona w uniwersum "Wiedźmina", trafi do graczy 21 lipca 2021 roku - podał CD Projekt w komunikacie prasowym.

Fabuła gry "The Witcher: Monster Slayer", czyli w prostym tłumaczeniu "Wiedźmin: zabójca potworów", rozgrywa się na długo przed historią opowiadaną przez trylogię CD Projektu. W czasach, gdy potwory swobodnie w dużych ilościach wędrują po świecie, a popyt na wiedźmińskie usługi jest wszechobecny. 

Jak zapowiadają twórcy w "Monster Slayer", gracze mają zobaczyć, jak świat wokół nich, zmienia się w mroczne fantasy znane z serii "Wiedźmin". Dobrym porównaniem ukazującym koncept "The Witcher: Monster Slayer" wydaje się "Pokemon Go". Gracze, jako świeżo wyszkoleni wiedźmini, będą uczestniczyć w rozgrywce opartej na lokacjach i rozszerzonej rzeczywistości, która pozwoli polować na potwory znajdujące się w okolicy.

Za produkcję gry odpowiada Spokko. To spółka, którą CD Projekt powołał w 2018 roku właśnie do realizacji przedsięwzięć mobilnych. - Znamy ludzi stojących za Spokko od ładnych kilku lat. Przyszli do nas z ciekawym pomysłem opartym na jednej z naszych marek, w który postanowiliśmy się zaangażować kapitałowo - powiedział wówczas prezes Adam Kiciński.

Spokko zapowiedziało, że gra trafi do graczy 21 lipca 2021 roku. Premiera będzie miała miejsce zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. Dodano także, że w sklepie Google Play już się wstępnie zarejestrować, by być gotowym na rozpoczęcie rozgrywki już w momencie premiery. Grę oparto na modelu free-to-play, jej instalacja będzie zatem bezpłatna.

Adam Torchała

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1300 zł premii!

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1300 zł premii!

Advertisement

Powiązane: Gry komputerowe

Komentarze (11)

dodaj komentarz
apach_pl
Bez urazy ale co jest takiego rewolucyjnego w tej grze?? w sensie jedyne co widzę to potwory ze świata wiedźmina a jeśli chodzi o styl pokemon mix z rpg (lvl, walki, zbroje itp.) to jest nawet polska gra już niemal tak samo wyglądająca World of Epic Hunters
kenn
Nie jestem akcjonariuszem CDR (i nie wiem czy kiedykolwiek będę), ale... Inaczej sformułowałbym pytanie: czy naprawdę jedyną konkurencją na światowym rynku dla Witcher Monster Slayer jest jedynie Pokemon...?
fundinvestments
NIE DAĆ SIĘ NABRAĆ NA SZTUCZNE SPADKI I NEGATYWNE ARTYKUŁY PISANE NA ZAMÓWIENIE!! TRZYMAĆ AKCJE !!! FUNDUSZE MUSZĄ ODKUPIĆ PONAD 10 MLN SZTUK AKCJI. CENA JEST ZANIŻONA !!
passenger
Świetnie, że zdążyli w wakacje. Dzieciaki, którym znudziły się już pokemony, będą miały nowe wyzwania, a za kasę na wakacje dokupią sobie coś za mikropłatności ;)
ryszard-taryfiarz
pokemon go wydawało mi sie pedalskie ale tą gierke to aż spróbuję
fundinvestments
BĘDĄ PRÓBOWAĆ POWSTRZYMAĆ WZROSTY ! NIE DAĆ SIĘ FUNDOM ! TRZYMAĆ !!!
ja3
Widać brak pomysłu na zarabianie pieniędzy. Wiedźmin to świetny produkt, jednak branża gier to nie sprzedawcy mydła. Nie da się sprzedawać tego samego produktu przez 20 lat z taką samą marżą. Kolejna rzecz to chwilowa moda. Była na pokemony, ale się skończyła. CD Projekt chce ją wskrzesić z nowym mobilnym wiedźminem,Widać brak pomysłu na zarabianie pieniędzy. Wiedźmin to świetny produkt, jednak branża gier to nie sprzedawcy mydła. Nie da się sprzedawać tego samego produktu przez 20 lat z taką samą marżą. Kolejna rzecz to chwilowa moda. Była na pokemony, ale się skończyła. CD Projekt chce ją wskrzesić z nowym mobilnym wiedźminem, tylko że to już trochę za późno. Fani wiedźmina to nie są fani pokemonów. Nie będą biegać z telefonikami i szukać potworków na ulicy.
zzibi2
nie da się? popatrz na GTA 5 - na ilu sprzętach i generacjach to sprzedali
newpiotr
Zobacz ile pokoemen zarobił na czysto za zeszły rok prawie 1 mld $

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki