REKLAMA

Getin likwiduje markę Getin Online

Wojciech Boczoń2015-12-03 09:36analityk Bankier.pl
publikacja
2015-12-03 09:36

Jeszcze przed świętami Getin Bank zamierza wygasić markę Getin Online. Klienci korzystający z tej platformy już jakiś czas temu zostali przepięci na system bankowości internetowej Getin Banku.

/ fot. Andrzej Bogacz / FORUM

Getin kontynuuje proces ujednolicania swoich marek. Bank zamierza 22 grudnia wyłączyć stronę internetową Getin Online. Klienci korzystający z produktów tej marki już jakiś czas temu zostali przepięci na system internetowy Getin Banku - ten sam, z którego korzystają posiadacze pakietów Getin UP. Ujednoliceniu uległa też oferta produktowa. Klienci internetowej marki mogą też już od pewnego czasu korzystać z placówek banku, co wcześniej nie było możliwe.

O tym, że Getin Bank zamierza połączyć swoje trzy marki pod jednym szyldem pisałem już w ubiegłym roku. Na razie nie są znane dokładne  plany względem Open Online, ale można zakładać, że i ten brand spotka podobny los.

Rzecznik banku Wojciech Sury zapewnia, że zamknięcie strony Getin Online nie ma żadnego wpływu na posiadane przez klientów produkty i usługi. - Celem banku jest ujednolicenie oferty produktowej oraz kanałów dostępu oferowanych klientom bankowości detalicznej - mówi.

Na koniec trzeciego kwartału 2015 roku Getin Bank prowadził pod swoimi markami 967 tys. ROR-ów, co dawało mu pod tym względem dziesiątą pozycję na rynku - tuż za Credit Agricole.

Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r.

Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (38)

dodaj komentarz
~były_klient
ZŁODZIEJE!!!! darmowe konto internetowe bez opłat przenieśli mi z getin online do getin banku. pisali ze tabela opłat się nie zmieniła. Tymczasem zaczęli naliczać opłatę za prowadzenie konta i za kartę do bankomatu... Za "darmowe" bankomaty także wprowadzili opłaty. W pół roku, jak się nie logowałem - zdążyli ZŁODZIEJE!!!! darmowe konto internetowe bez opłat przenieśli mi z getin online do getin banku. pisali ze tabela opłat się nie zmieniła. Tymczasem zaczęli naliczać opłatę za prowadzenie konta i za kartę do bankomatu... Za "darmowe" bankomaty także wprowadzili opłaty. W pół roku, jak się nie logowałem - zdążyli mnie okraść na ponad 100zł. Około 20zł na miesiąc, mimo iż w podpisanej umowie mam "DARMOWE KONTO"...
~gonka
zgadzam się z przedmówczynią. też wybrałam konto getin up i jestem bardzo zadowolona. a co do łączenia się marek czy dzielenia, to widocznie uznali że tak będzie lepiej, nie ma co gadać. teraz mam wszystkie przelewy za free,w tym przez facebooka, i spokój z opłatami.
~kornelia
Sam jad w tych komentarzach. Trochę się wyłamię . Mam dobre doświadczenie z Getin Up, mają atrakcyjną kartę z nowymi technologiami, podświetleniem danych na koncie. Ludzie przestańcie psioczyć, nikt was do niczego nie przymusza.
~POSZKODOWANY
ODDAJCIE NAM PIENIADZE Z LUCRO NACIAGACZE
~Krzysztof
OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~Kowalski
i trzeba było oszukiwać Polaków? może Polak mądry po szkodzie, ale po szkodzie dwa razy się nie da nabrać i wasz bank omija szerokim łukiem nie wierząc już w żadne produkty.
~Tobiasz
w tym Banku, który z pracowników wymyśli ciekawszy sposób an zmanipulowanie ludzi, ten jest wywyższany i chwalony. Towarzystwa Ubezpieczniowe od polisolokat takich pracowników wysyłają na darmowe wycieczki do Japonii, Tunezji, Hiszpanii, itd.
~JAŚ
UPADEK TOTALNY HOLDINGU L CZ PRZYCZYNA DOPROWADZANIE KLIENTÓW DO NIEKORZYSTNEGO ROZPORZĄDZENIA MIENIEM
~paweł
Kondycja banków z grupy Getin jest stabilna, korzystnie wypadają w rekomendacjach i rankingach. Warto też postawić w Getinie na lokaty, stopy procentowe są korzystne w porównaniu z innymi bankami.
~MAKIM
BANK KTÓRY OSZUKIWAŁ NA POLISOLOKATACH

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki