REKLAMA

Getin Bank rozwija ofertę dla Ukraińców

Wojciech Boczoń2017-11-10 11:16analityk Bankier.pl
publikacja
2017-11-10 11:16

Bank proponuje klientom z Ukrainy uproszczoną procedurę zakładania konta osobistego. Uruchomił ponadto infolinię w języku ukraińskim, a do końca roku 15 placówek będzie obsługiwało klientów w tym języku. W ramach trwającej 15 stycznia 2018 r. promocji, oferuje bezpłatne przelewy do Idea Bank Ukraina.

 - Mamy w Polsce - według różnych szacunków 1-1,2 mln obywateli Ukrainy. My możemy celować w około połowę tej grupy, czyli 500-600 tys. osób. Myślę, że ok. 5-10% z tego tortu, czyli jakieś 30-50 tys. rachunków powinniśmy przyciągnąć w ciągu roku - powiedział cytowany przez agencję ISB prezes Getin Holding Piotr Kaczmarek.

Żeby otworzyć konto osobiste w Getinie, obywatel Ukrainy będzie potrzebował paszportu lub karty pobytu. Bank zaproponuje mu Konto Proste Zasady. Rachunek jest bezpłatny, jeśli jego posiadacz wykona jedną płatność kartą debetową lub Blikiem w miesiącu  (na dowolną kwotę). Jeśli nie spełni tego warunku, zapłaci 8 zł za prowadzenie. Karta debetowa zostanie wydana od ręki w placówce podczas zakładania konta.

fot. / / YAY Foto

Do końca roku w 15 placówkach Getin Banku, zlokalizowanych w 5 największych miastach w Polsce, będzie można porozmawiać z doradcą po ukraińsku. Obecnie Ukraińcy mogą korzystać z oferty w każdym oddziale przy wsparciu dedykowanej infolinii. Jest dostępna w językach ukraińskim i rosyjskim w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Poradnik

10 sprawdzonych sposobów, jak polepszyć zdolność kredytową

Pobierz poradnik bezpłatnie lub kup za 10 zł.
Masz pytanie? Napisz na [email protected]

Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Jeśli chcesz fakturę, to wypełnij dalszą część formularza:
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Pole wypełnione niepoprawnie!
Podaj kod w formacie xx-xxx!
Pole wypełnione niepoprawnie!

Przed podpisaniem umowy klient może zapoznać się ze wzorcami dokumentów sporządzonymi w języku ukraińskim. Dodatkowo klienci korzystający z sieci bankomatów Planet Cash mogą wybrać obsługę bankomatu w języku ukraińskim.

W ramach współpracy z Grupą Getin Holding posiadacze Konta Proste Zasady mogą skorzystać z darmowych przelewów do Idea Bank Ukraina. Pieniądze dotrą na konto odbiorcy kolejnego dnia roboczego. Promocyjna oferta obowiązuje do 15 stycznia 2018 r.

- Mając zintegrowany pakiet, obywatele Ukrainy będą mogli realizować przelewy na Ukrainę do połowy stycznia bezpłatnie, a następnie za 9 zł za każdy przelew. Zabezpieczamy też kurs przy wymianie złotych na hrywny - powiedział cytowany w depeszy ISB prezes.

Getin Bank to kolejna już instytucja, która otwiera się na klientów z Ukrainy. Kilka dni temu podobną ofertę uruchomił Bank Credit Agricole. Wszystkie dokumenty niezbędne do otwarcia kont, a także pełna informacja, dostępne są w języku ukraińskim. Więcej o ofercie dla Ukraińców w tekście Mateusza Gawina „Ranking kont osobistych dla obywateli Ukrainy Bankier.pl – październik 2017”.

Źródło:
Wojciech Boczoń
Wojciech Boczoń
analityk Bankier.pl

Ekspert z zakresu bankowości. Autor komentarzy, poradników, artykułów i raportów o bankowości skierowanych zarówno do branży, jak i jej klientów. Redaktor prowadzący branżowego serwisu PRNews.pl. Autor cyklu raportów "Polska bankowość w liczbach". Dziennikarz Roku 2013 według Kapituły Konkursu IX Kongresu Gospodarki Elektronicznej przy Związku Banków Polskich. Dwukrotnie nominowany do nagrody Dziennikarskiej im. Mariana Krzaka oraz laureat tej nagrody w 2014 r. Finalista Nagrody Dziennikarstwa Ekonomicznego Press Clubu Polska za 2019 r.

Tematy
Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Komentarze (1)

dodaj komentarz
sigziel
Bardzo ciekawa oferta ale nie widze by ktokolwiek zabieral sie do dyskusji na temat polskiego interesu a rowniez na temat legalnosci takich transferow. Konta Ukraincow ...prosze bardzo..ale niekontrolowane transfery to juz nie bardzo mi sie podoba... Ktos tu konstruuje kolejny kranik do transferowania gotowki z kraju. Proponuje Bardzo ciekawa oferta ale nie widze by ktokolwiek zabieral sie do dyskusji na temat polskiego interesu a rowniez na temat legalnosci takich transferow. Konta Ukraincow ...prosze bardzo..ale niekontrolowane transfery to juz nie bardzo mi sie podoba... Ktos tu konstruuje kolejny kranik do transferowania gotowki z kraju. Proponuje by wszelkie przeplywy musialy najpierw przejsc przez jakas panstwowa instytucje finansowa.

Powiązane: Ukraińcy na polskim rynku pracy

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki