Gang Słodziaków - promocja trwa do końca tygodnia

Gang Słodziaków to trzecia tego typu akcja Biedronki. Jeśli jeszcze chcecie zdobyć maskotkę lub jedną z dwóch książek, musicie się pospieszyć. Naklejki można zbierać do końca tego tygodnia, a wymienić je na pluszaki do 2 grudnia.

(fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / Bankier.pl)

Biedronka po wielkim sukcesie Gangu Świeżaków - dwóch poprzednich akcji promocyjnych, które miały zachęcać dzieci do jedzenia warzyw i owoców - postanowiła wprowadzić Gang Słodziaków. To 6 maskotek-zwierzątek, których przygody zostały opisane w dwóch książkach - ta odsłona miała promować czytelnictwo wśród najmłodszych.

Zasady promocji są takie same jak poprzednio. Za każde wydane w Biedronce 40 zł można otrzymać jedną naklejkę. Dodatkowy punkt należy się za posiadanie zarejestrowanej karty Moja Biedronka, zakup warzywa lub owocu, a także zakupu produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł. Jak zaznacza sieć, jednorazowo można otrzymać maksymalnie 60 naklejek.

60 zebranych naklejek upoważnia do odbioru Słodziaka za darmo, natomiast za 30 punktów można go kupić z 60-proc. rabatem za 19,99 zł (cena regularna to 49,99 zł). Książki bez żadnych opłat można dostać za zebranie 15 naklejek, jej cena wynosi zaś 9,99 zł.

Gang Słodziaków wystartował 27 sierpnia i potrwa jeszcze tylko do końca tego tygodnia. Jak informuje Biedronka, naklejki będą wydawane do 18 listopada, natomiast pluszaki albo/i książki można odebrać do 2 grudnia lub wyczerpania zapasów.

Jednak jak przy każdej tego typu akcji, istnieją "haczyki". I choć w poprzednich promocjach Biedronki zasada była taka sama, klienci nadal nie wiedzą, że przy odebraniu naklejek, tracą możliwość zwrotu towaru, a - zgodnie z przepisami - Biedronka ma prawo tak robić.

DU

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 jes

Ciekawe jakimi to bonusami skusiła Biedronka redaktorów bankiera do nagminnego pisania o tych promocjach.

! Odpowiedz
0 12 macianet

pilnie okupie naklejki, może ktoś ukradł rolkę? zastawię dom i auto by mieć 6 ciu gangusów słodziaków.

! Odpowiedz