Uchwała Nr 1408/2017 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 1 grudnia 2017 r. w sprawie dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW akcji zwykłych na okaziciela serii C spółki BEST S.A.
§ 1
Zarząd Giełdy stwierdza, że zgodnie z § 19 ust. 1 i 2 Regulaminu Giełdy
do obrotu giełdowego na rynku podstawowym dopuszczonych jest 108.000 (sto osiem tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela serii C spółki BEST S.A., o wartości nominalnej 1 zł (jeden złoty) każda.
§ 2
Na podstawie § 38 ust. 1 i 3 Regulaminu Giełdy, Zarząd Giełdy postanawia wprowadzić z dniem 6 grudnia 2017 r. w trybie zwykłym
do obrotu giełdowego na rynku podstawowym akcje spółki BEST S.A., o których mowa w § 1, pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 6 grudnia 2017 r. rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem "PLBEST000010".
§ 3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
kom amp/