REKLAMA
WAŻNE

GE Money Bank Dobroczyńcą Roku 2008

2009-05-20 06:20
publikacja
2009-05-20 06:20
GE Money Bank otrzymał tytuł „Dobroczyńcy Roku 2008” w kategorii „Strategiczne programy społecznego zaangażowania firmy” w uznaniu konsekwentnej realizacji długofalowych działań na rzecz społeczności lokalnych oraz prowadzenia edukacyjnych programów społecznych. 
Kapituła Konkursu doceniła w szczególności działalność wolontariatu pracowniczego GE Volunteers i zrealizowane przez wolontariuszy projekty na rzecz lokalnych społeczności, a także prowadzenie przez GE Money Bank programów edukacji finansowej, takich jak kampania „Kobieta w świecie finansów”

Konkurs "Dobroczyńca Roku" jest organizowany od 1997 r. przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, a jego celem jest promocja idei społecznego zaangażowania i społecznej odpowiedzialności wśród przedsiębiorców, popularyzowanie skutecznych form współpracy organizacji społecznych z firmami, akcji i programów charytatywnych, wolontariatu oraz aktywności obywatelskiej społeczeństwa. W Kapitule konkursu zasiadają przedstawiciele pracodawców oraz izb gospodarczych./ GE Money Bank
Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki