REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Festiwal One Love już za tydzień

2013-11-16 16:00
publikacja
2013-11-16 16:00

Artyści na dwóch scenach koncertowych oraz filmy czekają na uczestników największego w Polsce halowego festiwalu reggae. Za tydzień we Wrocławiu odbędzie się festiwal One Love.

Współorganizator festiwalu i dziennikarz Radiowej Czwórki Mirosław Dzięciołowski wyjaśnia, że jednym z najbardziej oczekiwanych artystów jest pochodzący z Niemiec Tilmann Otto, który bardziej znany jest pod swoim muzycznym pseudonimem Gentelman. Rozmówca IAR przypomina, że jego poprzedni występ na tej imprezie przyciągnął tysiące fanów. Mirosław Dzięciołowski przypomniał, że Gentelman jest najpopularniejszym zagranicznym muzykiem reggae w Polsce.

Rozmówca Informacyjnej Agencji Radiowej zwraca uwagę na innych artystów. Są oni mniej znani w Polsce, ale w opinii Mirosława Dzięciołowskiego zasługują na równie wielką uwagę. Poza Gentelmanem wystąpią: Misty in Roots (Wielka Brytania), Beenie Man (Jamajka), Raggasonic (Francja), Congo Natty & Tenor Fly (Wielka Brytania), Mighty Crown (Japonia), Equiknoxx & Masicka (Jamajka), The Heatwave (Wielka Brytania), Maleo Reggae Rockers (Polska), Ras Luta (Polska), Tabu (Polska), Bas Tajpan (Polska), Dancehall Mask-Rah (Polska), Splendid Sound (Polska)

W tym roku festiwal One Love odbywa się po raz dziesiąty. Patronem imprezy jest Czwórka Polskie Radio. Artyści zagrają we wrocławskiej Hali Stulecia.

Informacyjna Agencja Radiowa /IAR/ Karol Tokarczyk/pbp

Źródło:IAR
Tematy
Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: O tym mówią ludzie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki