Europa w kryzysie

Zapraszamy do oglądania retransmisji ze 141. seminarium mBank-CASE pt. "Europa w kryzysie". Wstęp do dyskusji seminaryjnej wygłosił Hans-Werner Sinn.

Prof. Hans-Werner Sinn, jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej znanych ekonomistów w Europie, profesorem ekonomii i finansów publicznych na Uniwersytecie w Monachium, Prezesem Instytutu Ifo, Dyrektorem Center for Economic Studies (CES) przy Uniwersytecie Monachijskim oraz Dyrektorem CESifo. Prof. Sinn jest (od 1989) członkiem Rady Doradców Ekonomicznych w Ministerstwie Gospodarki Niemiec.

W latach 2006-2009 był prezesem Międzynarodowego Instytutu Finansów Publicznych (IIPF). Laureat szeregu prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym orderu państwowego za Specjalne Zasługi dla Gospodarki Bawarii (2012) oraz nagrody im. Ludwiga Erharda przyznawanej przez fundację jego imienia.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Peter

Kryzys to mamy przez banki niech teraz za to zaplaca

! Odpowiedz
3 0 ~washer

Podczas wyborów parlamentarnych zostało złożonych wiele obietnic. Niestety, prawie wszystkich nie da się wykonać bądź nie doniosą zamierzonego skutku. Właśnie czytałem artykuł na ten temat, ciekawe czy uda się rządowi zrealizować chociaż te 500 zł na dziecko… http://independenttrader.pl/wybory-parlamentarne-a- sprawy-gospodarcze.html

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
5 6 ~Julek

Boże same dziadki - masakra - na emeryturę WON !!!!

! Odpowiedz
3 1 ~olkjlk

dlaczego nie mozna w polsce mieć mediów na światowym poziomie? próbuję posłuchać debaty na łączu pół megowym i nici. jedno wielkie wymuszanie kupowania drogich internetów.

! Odpowiedz
0 3 ~krasnal

No dobra ! Czekamy z zakupami na 1240 pkt!

! Odpowiedz
0 3 ~zez

CASE to fundacja Balcerowicza.

! Odpowiedz
2 5 ~washer

W mediach masowego przekazu pojawia się coraz mniej wartościowych informacji. Na szczęście jest miejsce, w którym można przeczytać o tym, o czym najczęściej przemilczy mainstream. W celu darmowego uzupełnienia swojej wiedzy polecam zajrzeć jeszcze tutaj: http://independenttrader.pl/independent-trader-news-tydzien-47.html

! Odpowiedz
0 11 ~cd

kryzys to dopiero będziemy mieli.

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne
MBANK -0,39% 353,40
2019-12-06 17:00:00

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,6% XI 2019
PKB rdr 3,9% III kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,0% X 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 213,27 zł X 2019
Produkcja przemysłowa rdr 3,5% X 2019

Znajdź profil