REKLAMA

Europa w kryzysie

2015-11-26 14:55
publikacja
2015-11-26 14:55
Europa w kryzysie
Europa w kryzysie
/ Bankier.tv

Zapraszamy do oglądania retransmisji ze 141. seminarium mBank-CASE pt. "Europa w kryzysie". Wstęp do dyskusji seminaryjnej wygłosił Hans-Werner Sinn.

Prof. Hans-Werner Sinn, jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej znanych ekonomistów w Europie, profesorem ekonomii i finansów publicznych na Uniwersytecie w Monachium, Prezesem Instytutu Ifo, Dyrektorem Center for Economic Studies (CES) przy Uniwersytecie Monachijskim oraz Dyrektorem CESifo. Prof. Sinn jest (od 1989) członkiem Rady Doradców Ekonomicznych w Ministerstwie Gospodarki Niemiec.

W latach 2006-2009 był prezesem Międzynarodowego Instytutu Finansów Publicznych (IIPF). Laureat szeregu prestiżowych nagród i wyróżnień, w tym orderu państwowego za Specjalne Zasługi dla Gospodarki Bawarii (2012) oraz nagrody im. Ludwiga Erharda przyznawanej przez fundację jego imienia.

Źródło:
Tematy
Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Szukasz pracownika? Opublikuj pierwsze ogłoszenie o pracę już od 59,32 zł na Pracuj.pl!

Advertisement

Komentarze (8)

dodaj komentarz
~Peter
Kryzys to mamy przez banki niech teraz za to zaplaca
~washer
Podczas wyborów parlamentarnych zostało złożonych wiele obietnic. Niestety, prawie wszystkich nie da się wykonać bądź nie doniosą zamierzonego skutku. Właśnie czytałem artykuł na ten temat, ciekawe czy uda się rządowi zrealizować chociaż te 500 zł na dziecko… http://independenttrader.pl/wybory-parlamentarne-a-Podczas wyborów parlamentarnych zostało złożonych wiele obietnic. Niestety, prawie wszystkich nie da się wykonać bądź nie doniosą zamierzonego skutku. Właśnie czytałem artykuł na ten temat, ciekawe czy uda się rządowi zrealizować chociaż te 500 zł na dziecko… http://independenttrader.pl/wybory-parlamentarne-a-sprawy-gospodarcze.html
~Julek
Boże same dziadki - masakra - na emeryturę WON !!!!
~olkjlk
dlaczego nie mozna w polsce mieć mediów na światowym poziomie? próbuję posłuchać debaty na łączu pół megowym i nici. jedno wielkie wymuszanie kupowania drogich internetów.
~krasnal
No dobra ! Czekamy z zakupami na 1240 pkt!
~zez
CASE to fundacja Balcerowicza.
~washer
W mediach masowego przekazu pojawia się coraz mniej wartościowych informacji. Na szczęście jest miejsce, w którym można przeczytać o tym, o czym najczęściej przemilczy mainstream. W celu darmowego uzupełnienia swojej wiedzy polecam zajrzeć jeszcze tutaj: http://independenttrader.pl/independent-trader-news-tydzien-47.html
~cd
kryzys to dopiero będziemy mieli.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki