REKLAMA
BANKIER.PL

Erbud ma umowę z Vantage Development za 29 mln zł netto

2018-03-07 13:40
publikacja
2018-03-07 13:40

Spółka z grupy Vantage Development zawarła z Erbudem umowę na roboty budowlane i generalne wykonawstwo budynku mieszkalnego wielorodzinnego w inwestycji Dorzecze Legnickiej (etap II) we Wrocławiu. Wartość umowy to 29 mln zł netto - podał Vantage Development w komunikacie.

"Wykonawca został zobowiązany do całkowitego i kompletnego wykonania budynku mieszkalnego (...) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem i uzbrojeniem terenu na nieruchomości, wykonaniem prac rozbiórkowych istniejących budynków oraz budową drogi dojazdowej. Etap II Inwestycji obejmować będzie 142 mieszkania o łącznej powierzchni 7.248 m kw." - napisano.

Zakończenie prac zostało przewidziane w terminie 66 tygodni od dnia doręczenia nakazu rozpoczęcia robót. Vantage Development może wydać nakaz najpóźniej do 31 marca 2018 r.(PAP Biznes)

kat/ jtt/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Światłowód z usługami bezpiecznego internetu
Światłowód z usługami bezpiecznego internetu
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki