REKLAMA

Efekt Leo Messiego. Za bilet na mecz z jego udziałem można kupić mieszkanie

2023-07-18 09:15
publikacja
2023-07-18 09:15

Przenosiny Lionela Messiego do Interu Miami wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród amerykańskich kibiców piłki nożnej. Widać to bardzo dobrze w cenach biletów na spotkania z udziałem Argentyńczyka. Kwota, którą trzeba zapłacić za najdroższy wariant, może zaskoczyć. 

Efekt Leo Messiego. Za bilet na mecz z jego udziałem można kupić mieszkanie
Efekt Leo Messiego. Za bilet na mecz z jego udziałem można kupić mieszkanie
fot. AA/ABACA / / Abaca Press / Forum

Wiele wskazuje na to, że Leo Messi zadebiutuje w Interze Miami w piątkowym meczu przeciwko Cruz Azul w ramach Leagues Cup. Na stronie sprzedającej bilety, Vivid Seats, najdroższa wejściówka na to spotkanie kosztuje aż 110 000 dolarów. To jedna z najwyższych cen biletów, jaką kiedykolwiek odnotowano w amerykańskiej lidze.

Oczywiście tyle kosztuje ten najdroższy wariant i można kupić też tańsze wejściówki. Średnia cena za bilet na to spotkanie wynosi 487 dolarów. Co ciekawe, gdy rok temu Inter Miami mierzył się w tych rozgrywkach  z FC Barceloną, a więc renomowaną drużyną europejską, trzeba było zapłacić mniej więcej połowę tej kwoty.

Lionel Messi uważany jest za jednego z najlepszych piłkarzy w historii tej dyscypliny. Do Interu Miami trafił niedawno po tym, jak zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Paris Saint-Germain. Argentyńczyk ma zarabiać w nowym klubie ok. 50-60 mln dolarów rocznie. Mówi się o tym, że piłkarz otrzyma także bonus związany z przychodami od nowych subskrybentów usługi streamingowej MLS Season Pass Apple TV.

PB

Źródło:
Tematy
Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Karta kredytowa - wygodny dostęp do dodatkowych pieniędzy

Komentarze (7)

dodaj komentarz
bha
Kolejna mamonowa na rynku przesada.
mirek6504
Trzeba ludziskom także wytłumaczyć że stadion Interu Miami może pomieścić tylko 18 tysięcy ludzi a budowa kosztowała 60 milionów $ i oddany był do użytku w 2020 ten stadion to jest jakaś dziura jakąś pomyłka druga sprawa cale południe USA jest opanowane przez latynosow a szczególnie Miami
hfjdj
To są bilety na tej loży wipowskiej. Mecz ogląda się przez szybę wśród bogaczy którzy wcale meczem zainteresowani nie są. Wczotaj byli fanami F1 na wyścigu w Monako a dzisiaj wielcy kibole, ze swoimi "kotkami" które na mecz w ogóle nie patrzą tylko na siebie, swoje pazurki, jedzenie i umizgi.
langdon25
A wśród nich Patrick Yaki i Yanush Kovalsky
dziadekjarek
Raczej drukowania kasy....

Powiązane: Sport i pieniądze

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki