Darmowy program do rozliczania PIT

wersja na Windows

Przycisk pobierania programu e-pity

lub uruchom online TERAZ

Redakcja poleca

Sprawdzony i prosty w obsłudze program do rozliczania PIT-ów to oszczędność czasu i nerwów. Naszym czytelnikom po raz kolejny polecamy wysłanie zeznania podatkowego do urzędu skarbowego przez internet, przy użyciu programu e-pity.

Malwina Wrotniak

Malwina Wrotniak redaktor naczelna Bankier.pl

E-pity „Najlepsze w Polsce”

Program e-pity poznańskiej spółki E-file został laureatem tegorocznej edycji Konkursu „Najlepsze w Polsce”. Certyfikat, poświadczający otrzymanie tytułu jest szczególnie wartościowy dla firm. Przyznają go bowiem sami konsumenci, głosując na produkty i usługi, które ich zdaniem wyróżniają się wysoką jakością i szczególnymi warunkami użytkowymi.

W piątek, 15 kwietnia oficjalnie zakończono XV edycję Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce”. Certyfikaty przyznawane są przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, które zajmuje się wspieraniem polskiej przedsiębiorczości. W konkursie biorą udział produkty i usługi dostępne na terenie Rzeczpospolitej, aczkolwiek firma może pochodzić z innych krajów UE. Wśród uhonorowanych laureatów tegorocznej edycji  znalazł się program do rozliczeń elektronicznych – e-pity.

- Naszym celem było stworzenie aplikacji prostej w użyciu i przyjaznej nawet niedoświadczonym użytkownikom komputerów. Przy wprowadzaniu zmian w programie chętnie korzystamy z uwag podatników, którzy mogą się z nami kontaktować drogą elektroniczną bądź za pośrednictwem infolinii. Dlatego otrzymanie tytułu „Najlepsze w Polsce” jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. Cieszymy się, że klienci doceniają nasz produkt, staramy się go stale dla nich udoskonalać – mówi Adam Mielcarski,   prezes zarządu firmy E-file sp. z. o. o. 

Aplikacja e-pity jest dostępna bezpłatnie dla każdego podatnika, który w swoim rozliczeniu przekaże 1% podatku na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. Działa w najpopularniejszych środowiskach systemowych (Windows, Mac OS, Linux i Unix). Program został wyposażony w intuicyjny kreator, który stale podpowiada, co gdzie wpisać i na co zwrócić uwagę, a większość pól uzupełniana jest automatycznie po podaniu podstawowych informacji. Do tej pory przy użyciu programu e-pity rozliczyło się blisko milion podatników, z czego ponad 20 tys. wysłało deklarację drogą elektroniczną. Aplikacja uzyskała pozytywną opinię poprawności formalnej, rachunkowej i zgodności z przepisami prawa podatkowego wystawioną przez Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Bezpieczeństwo jej działania zostało zweryfikowane przez producenta najpopularniejszego na świecie programu antywirusowego avast!

Więcej na: www.e-file.pl


/dobocom.pl

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj