REKLAMA

E-pity „Najlepsze w Polsce”

2011-04-18 13:47
publikacja
2011-04-18 13:47
Program e-pity poznańskiej spółki E-file został laureatem tegorocznej edycji Konkursu „Najlepsze w Polsce”. Certyfikat, poświadczający otrzymanie tytułu jest szczególnie wartościowy dla firm. Przyznają go bowiem sami konsumenci, głosując na produkty i usługi, które ich zdaniem wyróżniają się wysoką jakością i szczególnymi warunkami użytkowymi.

W piątek, 15 kwietnia oficjalnie zakończono XV edycję Konkursu Jakości Produktów i Usług „Najlepsze w Polsce”. Certyfikaty przyznawane są przez Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego, które zajmuje się wspieraniem polskiej przedsiębiorczości. W konkursie biorą udział produkty i usługi dostępne na terenie Rzeczpospolitej, aczkolwiek firma może pochodzić z innych krajów UE. Wśród uhonorowanych laureatów tegorocznej edycji  znalazł się program do rozliczeń elektronicznych – e-pity.

- Naszym celem było stworzenie aplikacji prostej w użyciu i przyjaznej nawet niedoświadczonym użytkownikom komputerów. Przy wprowadzaniu zmian w programie chętnie korzystamy z uwag podatników, którzy mogą się z nami kontaktować drogą elektroniczną bądź za pośrednictwem infolinii. Dlatego otrzymanie tytułu „Najlepsze w Polsce” jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem. Cieszymy się, że klienci doceniają nasz produkt, staramy się go stale dla nich udoskonalać – mówi Adam Mielcarski,   prezes zarządu firmy E-file sp. z. o. o. 

Aplikacja e-pity jest dostępna bezpłatnie dla każdego podatnika, który w swoim rozliczeniu przekaże 1% podatku na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. Działa w najpopularniejszych środowiskach systemowych (Windows, Mac OS, Linux i Unix). Program został wyposażony w intuicyjny kreator, który stale podpowiada, co gdzie wpisać i na co zwrócić uwagę, a większość pól uzupełniana jest automatycznie po podaniu podstawowych informacji. Do tej pory przy użyciu programu e-pity rozliczyło się blisko milion podatników, z czego ponad 20 tys. wysłało deklarację drogą elektroniczną. Aplikacja uzyskała pozytywną opinię poprawności formalnej, rachunkowej i zgodności z przepisami prawa podatkowego wystawioną przez Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Bezpieczeństwo jej działania zostało zweryfikowane przez producenta najpopularniejszego na świecie programu antywirusowego avast!

Więcej na: www.e-file.pl


/dobocom.pl

Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Załóż konto osobiste – bez zbędnych opłat i zgarnij do 250 zł za jego założenie

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki