2,5000 zł
0,00% 0,0000 zł
e-Muzyka SA (EMU)

Zawarcie aneksu z Polkomtel Sp. z o.o.

Zarząd e-Muzyka S.A. informuje, iż w dniu 27 maja 2015 roku do Spółki wpłynął podpisany przez Polkomtel Sp. z o.o. aneks do umowy na usługę Muzodajnia.

Przedmiotem aneksu do umowy z dnia 18 lipca 2008 roku, która określa zasady współpracy w ramach serwisu Muzodajnia, jest zlecenie przez Polkomtel rozbudowy serwisu Muzodajnia, w szczególności zmian funkcjonalnych, aplikacji i warstwy graficznej systemu, w celu istotnego podniesienia atrakcyjności serwisu dla klientów.

Zarząd e-Muzyka S.A. uważa podpisany aneks za istotny ze względu na znaczną, przekraczającą 10%, wartość przychodów ze sprzedaży usług objętych umową oraz stabilność współpracy w dłuższym horyzoncie czasowym. Podpisanie aneksu stanowi dla e-Muzyka S.A. znaczący krok w kierunku realizacji długofalowej strategii rozwoju i umacniania pozycji wiodącego agregatora kontentu muzycznego w Polsce. Przedłużenie współpracy z Polkomtel oraz zlecona rozbudowa serwisu, pozwoli na dalszy rozwój Muzodajni - czołowego serwisu z muzyką cyfrową w Polsce.

Podstawa prawna:
§3 ust. 2 pkt. 2 załącznika Nr 3 Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"
Źródło: NewConnect - komunikaty spółek (EBI)
Firmy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.