REKLAMA

Dżihadyści zabili brytyjskiego zakładnika

2014-09-14 05:13
publikacja
2014-09-14 05:13
fot. REUTERS/FORUM / FORUM

Islamskie Państwo umieszcza w sieci nagranie z kolejnej egzekucji. Jak twierdzą dżihadyści, ofiarą jest pojmany przez nich roku temu w Syrii, 44-letni Brytyjczyk, pracownik organizacji humanitarnej, David Haines.

Źródło: FORUM

Na nagraniu widać jak zostaje ścięty na pustyni przez zamaskowanego mężczyznę. Ma to być zemsta za decyzję premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona o przyłączeniu się do koalicji przeciwko islamistom i dostarczeniu uzbrojenia kurdyjskiemu wojsku.

To trzecia w ostatnich tygodniach egzekucja dokonana przez Islamskie Państwo na obywatelach państw zachodnich. Wcześniej śmierć z ręki dżihadystów ponieśli amerykańscy dziennikarze: James Foley i Steven Sotloff.

Premier Wielkiej Brytanii David Cameron określił jako "czyste zło" egzekucję Hainesa. "Zrobimy wszystko, co w naszej nocy, aby złapać tych morderców" - mówił szef brytyjskiego rządu.Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/aljazeera.com/kry/wk/nyg


Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~hm
W odpowiedzi na tą dekapitację, biali ultrasi z UK powinni złapać za brodę jakiegoś Imama, który aktywnie szerzy "religię pokoju" (takich tam nie brakuje) i przykładnie przed kamerą urżnąć mu łeb. Szmatogłowi bardzo chcą, aby Europa zrobiła im kolejną krucjatę?
~myślący
To samo włażenie w tyłek ,prowadzą nasi pseudo-politycy na wschodniej granicy.A Ukraincom ,już się marzy przyłączenie Przemyśla do Ukrainy?.A następnie zrobią nam powtórkę z powstania Warszawskiego i lat czterdziestych.Po prostu będą rezać Lachów.
~endi
" na nagraniu widać jak został ścięty " jak to ładnie brzmi , tyle tylko , że oni nie ścinają głów oni je urzynają , tępymi , małymi nożykami powolutku , to chyba jest różnica? . Co ja bym zrobił na miejscu Wielkiej Brytanii ? zrównałbym z ziemią wszystkie instalacje naftowe i cały przemysł , który " na nagraniu widać jak został ścięty " jak to ładnie brzmi , tyle tylko , że oni nie ścinają głów oni je urzynają , tępymi , małymi nożykami powolutku , to chyba jest różnica? . Co ja bym zrobił na miejscu Wielkiej Brytanii ? zrównałbym z ziemią wszystkie instalacje naftowe i cały przemysł , który jest na terenie islamistów , aż dziw że jeszcze tego nie zrobiono
~Pikachu
"Zrobimy wszystko, co w naszej nocy, aby złapać tych morderców" Morderców których Zachód sam szkolił, finansował i wspomagał. Genialne.
~drex
dokaldnie sk.y czerowne sami chodowali isalm etraz palcz ai dobrze neich ich scinajaa motlochowi niech nie mowia bzdur ze walcza bo sami wchodizlid o irkau po rope a nei po bron chemiczna,hulliburton o czym nikt nie mowi kryja prawde jakz awsz ejaneksy poand 500mln zaorbil na kocnesjach an wydobycie ropy do tego budwoa szpitali,szkol!dokaldnie sk.y czerowne sami chodowali isalm etraz palcz ai dobrze neich ich scinajaa motlochowi niech nie mowia bzdur ze walcza bo sami wchodizlid o irkau po rope a nei po bron chemiczna,hulliburton o czym nikt nie mowi kryja prawde jakz awsz ejaneksy poand 500mln zaorbil na kocnesjach an wydobycie ropy do tego budwoa szpitali,szkol! polecam doktryne szoku!!!i wtedy jzu akzdy bedzie wiedizal po co janeksom wojny woejnki itd!!!!!KASA ONAJEST ANWJAZNISJZA BANRUCI Z USA Z 18BLN DOLCOW DLUGU I NON STOP DODRUKIEM DOLAROWSWIEZYCH ZADLZUANIEM SPOLECZENSTASAMI SIE DOBIJA A TERAZ SZUKAJA JAK NEI NA UKRIANIE WOJNY TO W IRAKU! I SYRII!!!!I DO NIEJ DODJZIE I DO REOWLCUJI ZA PRZPOTEZNE PDOATKI DLUGI,ZAROBKI KTORE UWASZLACAA GODSNOCI LDUZKIEJ!!!! KWESTAI MIESIECY!!
~Mateusz odpowiada ~drex
Dokładnie! Nic dodać, nic ująć.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki