Do 300 zł do Allegro od BNP Paribas Bank Polska za konto. Prześwietlamy promocję

Monika Dekrewicz2020-05-20 10:00redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-05-20 10:00
Bankier.pl

Klienci, którzy nie posiadają jeszcze Konta Otwartego na Ciebie, mogą je otworzyć w ramach specjalnej promocji, w której nagrodą są trzy e-kody do serwisu aukcyjnego Allegro o wartości 300 zł łącznie.

Tradycyjnie BNP Paribas Bank Polska dzieli nagrodę na kilka mniejszych puli, dlatego kluczowe jest spełnianie wszystkich wymogów. W poprzednio opisywanej przez nas ofercie bank stawiał na przelewy wysyłane przez bankowość internetową oraz wpływy. Tym razem do listy warunków dołącza usługa BLIK. Klienci, którzy liczą na rozbicie banku i zgarnięcie pełnego bonusu, będą musieli się z nią zaprzyjaźnić, ponieważ transakcje Blikiem widnieją jako warunek w dwóch miesiącach.

Redakcja Bankier.pl prześwietla promocje, pokazując ich mocne i słabe strony. Subskrybuj nowy newsletter » / Bankier.pl

Warunki promocji i kalendarium

Plan na zdobycie nagrody w ramach promocji bankowej zawsze obejmuje dwa czynniki: spełnienie stawianych przez bank wymogów oraz terminy, których trzeba bezwzględnie przestrzegać. Spóźnienie się o dzień lub dwa będzie uznane za niezrealizowanie warunków promocji.

W przypadku najnowszej oferty BNP Paribas Bank Polska wydaje się to tym bardziej istotne – pełna pula nagród trafi wyłącznie do osób, które odhaczą wszystkie kryteria. Może to zająć ponad trzy miesiące.

Kalendarium promocji „Piękna premia”

Data/Termin

Szczegóły

do 26 maja 2020 r. lub wyczerpania puli 3500 rejestracji

 • wypełnienie formularza rejestracyjnego,  
 • złożenie wymaganych do wzięcia udziału w promocji oświadczeń, 
 • przesłanie wypełnionego formularza rejestracyjnego,  
 • złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na eŚwiat, wykorzystując przy tym link otrzymany w wiadomości e-mail na adres użyty w rejestracji  

do 16 czerwca 2020 r.

 • zawarcie umowy ramowej w zakresie konta osobistego, karty debetowej oraz dostępu do bankowości elektronicznej 

od 1 do 30 czerwca 2020 r.

 • zrealizowanie min. trzech transakcji BLIK,  
 • zrealizowanie min. trzech przelewów z otwartego konta osobistego, korzystając z bankowości elektronicznej 

(Dotyczy pierwszego e-kodu Allegro o wartości 100 zł)

od 1 do 31 lipca 2020 r.

 • wypełnienie wymogów z czerwca,  
 • zrealizowanie min. czterech transakcji bezgotówkowych,  
 • otrzymanie wpływu na kwotę łączną o wartości nie mniejszej niż 1000 zł  

(Dotyczy drugiego e-kodu Allegro o wartości 100 zł)

 • otrzymanie informacji o przyznaniu pierwszej nagrody (do 19 lipca br.) oraz jej przekazanie za pośrednictwem wiadomości SMS  

od 1 do 31 sierpnia 2020 r. 

 • wypełnienie wymogów z lipca,
 • zrealizowanie min. trzech transakcji BLIK,  
 • zrealizowanie min. trzech przelewów z otwartego konta osobistego, korzystając z bankowości elektronicznej 

(Dotyczy trzeciego e-kodu Allegro o wartości 100 zł)

 • otrzymanie informacji o przyznaniu drugiej nagrody (do 25 sierpnia br.) oraz jej przekazanie za pośrednictwem wiadomości SMS 

do 30 września 2020 r.

 • otrzymanie informacji o przyznaniu trzeciej nagrody (do 25 września br.) oraz jej przekazanie za pośrednictwem wiadomości SMS

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl na podstawie regulaminu promocji

Mimo że jeden warunek nie widnieje w powyższej tabeli, to nie można o nim zapominać. Mowa o posiadaniu statusu nowego klienta. Tylko klienci, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali ani współposiadali konta osobistego w BNP Paribas Bank Polska, mogą złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie w ramach tej oferty. Okres ostatniego roku jest liczony od momentu złożenia wniosku, a nie startu promocji. Ponadto, klient nie może być na dzień wysłania wniosku stroną umowy ramowej z bankiem.

Co więcej, bank podkreśla, że na dzień przekazania każdej z nagród klient musi być w dalszym ciągu posiadaczem konta, karty oraz posiadać dostęp do bankowości elektronicznej banku.

Więcej szczegółów na temat „Pięknej premii” można znaleźć pod tym linkiem.

Co jeszcze warto wiedzieć o Koncie Otwartym na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie to flagowy produktu BNP Paribas Banku Polska, za którego prowadzenie bank nie pobiera żadnych opłat. Choć produkt sam w sobie daje możliwość wyboru karty debetowej, to „Piękna premia” ogranicza wybór do jednej z nich – Karty Otwartej na eŚwiat.

Opłata za obsługę plastiku w tym wydaniu wynosi 6 zł miesięcznie. Karta jest objęta ubezpieczeniem „Cyber Pomoc” i daje możliwość dokonywania darmowych wypłat z bankomatów w całym kraju. Ubezpieczenie daje ochronę m.in. przed bezprawnym rozporządzeniem środkami z konta osobistego przez osobę trzecią lub tożsamości internetowej w przypadku jej kradzieży. Obejmuje ono również ochronę w przypadku awarii komputera lub w przypadku braku lub niekompletnej dostawy towaru nią opłaconego.

Bank posiada usługi umożliwiające płatności smartfonem. Dostępne są Apple Pay, Google Pay oraz BLIK.

Czy skorzystanie z promocji się opłaca?

Jak każda promocja bankowa, także i ta ma swoje jasne i ciemne strony. Do zalet należy niewątpliwie zaliczyć dość krótki okres karencji, który wynosi 12 miesięcy. W niektórych ofertach konkurencji okres ten przekracza czasami 2 lata. Na listę plusów można również wciągnąć możliwość założenia konta przez internet, bez wychodzenia z domu. Bank wykorzystuje w tym celu system partnera banku Autenti i zawarcie umowy następuje przez wpisanie unikalnego kodu SMS. BNP Paribas w najnowszej promocji nie wymaga również zasilenia konta wynagrodzeniem. Warunek dotyczący wpływu obejmuje wszystkie przelewy na konto poza przelewami z kont prowadzonych (lub współprowadzonych) przez klienta, przelewami z rachunków kredytowych udzielonych klientowi przez bank oraz wpłat gotówkowych.

„Piękna premia” wymaga od zainteresowanych zaangażowania. Bank oczekuje od klienta spełniania warunków przez kilka miesięcy, co dla niektórych może być znaczącym utrudnieniem. Co więcej, w przypadku braku zrealizowania któregoś z warunków, nie można już walczyć o pozostałe nagrody.

Zapisz się na newsletter „Prześwietlamy promocje”

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
redaktor Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (1)

dodaj komentarz
antek10
Rząd wydoił banki do tego stopnia że nie opłaca sie trzymać pieniedzy na lokatach.

Powiązane: Prześwietlamy promocje

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki