Długi weekend z przerwami technicznymi w bankach

Podczas długiego weekendu od 8 do 11 listopada 2019 roku klientów BNP Paribas, Banku Millennium i Volkswagen Banku czekają utrudnienia związane z pracami serwisowymi. Sprawdzamy, w jakich godzinach nieczynne będą usługi bankowe.

(fot. lucadp / YAY Foto)

BNP Paribas Bank Polska

W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi od 8 listopada (piątek) do 11 listopada (poniedziałek) klienci banku BNP Paribas nie będą mogli skorzystać z systemów bankowości internetowej oraz mobilnej. Od godziny 15:00 (w piątek 8.11) nieczynne będą  systemy Online, Online Biznes, Broker, Dealer, Mobilny Portfel, Mobilny Broker. Od godziny 22:00 Pl@net, GOonline, BiznesPl@net, FX Pl@net, Sidoma Web, GOmobile, Mobile BiznesPl@net.

Od 12 listopada (wtorek) wszystkie systemy będą działać. 

Bank Millennium

Od 9 listopada (sobota) od godziny 5:30 do 11 listopada (poniedziałek) do późnych godz. wieczornych niedostępne będą płatności Blik i przez internet, możliwość aktywacji kart, Millenet i aplikacja mobilna, operacje w oddziałach i przez TeleMillennium.

Klienci banku w trakcie długiego weekendu mogą spodziewać się utrudnień podczas płatności zbliżeniowych telefonem. 

W długi weekend fuzje banków. Będą problemy dla klientów

W nadchodzący weekend dwa banki zapowiedziały dłuższe przerwy techniczne. W obu przypadkach wiążą się one z prowadzonymi fuzjami. Bank Millennium przejmie Euro Bank, a BNP Paribas wchłonie systemy byłego Raiffeisen Polbanku. Obie przejmowane marki ostatecznie znikną z rynku.

Volkswagen Bank

Od 8 listopada (piątek) od od godziny 20:00 do dnia 10 listopada (niedziela) do godziny 24:00 prowadzone będą prace techniczne w systemach bankowych, przeczytamy na stronie Volkswagen Banku. W podanych godzinach utrudniony będzie dostęp do rachunków za pośrednictwem bankowości internetowej oraz telefonicznie.

9 listopada niedostępni będą Konsultanci Volkswagen Bank direct. W trakcie weekendu mogą występować trudności w dostępnie do środków za pośrednictwem kart płatniczych.

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne

Porównaj oferty

Sprawdź, które banki pożyczą pieniądze na najlepszych warunkach, i ile wyniesie miesięczna rata kredytu.

Znajdź najbardziej zyskowną lokatę bankową. Określ najważniejsze cechy, a wyszukiwarka wybierze najlepsze oferty.