REKLAMA

Darmowy internet od Play, Orange i Plusa. Tylko #zostanwdomu

2020-05-12 13:15
publikacja
2020-05-12 13:15

Play, Orange i inni operatorzy po raz kolejny rozdają darmowy internet w ramach akcji #zostanwdomu. Sprawdzamy, ile, gdzie i jak możemy otrzymać bezpłatne gigabajty od telekomów.

fot. fizkes / / Shutterstock

W pierwszych dniach po ogłoszeniu narodowej kwarantanny operatorzy sieci komórkowych przygotowali paczki do 10 gigabajtów darmowego internetu dla swoich klientów. W ramach akcji #zostanwdomu w maju telekomy przygotowały kolejne oferty bezpłatnego internetu.

Play rozdaje paczki internetu

Operator przygotował darmowy 1 GB internetu dla osób wspierających #zostanwdomu. Żeby otrzymać bezpłatne gigabajty, trzeba spełnić tylko jeden warunek. Przez 3 dni użytkownik musi zaznaczać przycisk „Jestem w domu” w aplikacji Play24. Telekom jednak nie monitoruje lokalizacji klientów, a jedynie zachęca do pozostania w domu. Akcja rozpoczęła się 28 kwietnia i potrwa przez 30 dni.

10 GB darmowego internetu w Play. Ponadto klienci w abonamencie do 31 maja mogą aktywować do 10 GB darmowego internetu na 14 dni.

10 GB od Orange

Orange dla swoich klientów przygotował paczkę 10 GB darmowego internetu. Z promocji mogą skorzystać:

  • klienci indywidualni w abonamencie, na kartę lub dowolnym Pakiecie Orange Love,

  • klienci biznesowi korzystający z pakietów: Korzystne dla Firm, Orange Biz, Nowy Orange Biz, Dla Firm, Plan Firmowy S, Plan Firmowy M, Plan Firmowy L i Plan Firmowy XL.

Promocja ważna jest do 31 maja. W celu aktywowania 10 bezpłatnych gigabajtów trzeba wysłać SMS-a o treści „10GB” na numer 80820. Darmowe gigabajty internetu mogą także wykorzystać osoby, które skorzystały z oferty w marcu i kwietniu.

Plus - 10 gigabajtów darmowego internetu

Z 10 GB darmowego internetu skorzystają klienci Plusa. Pakiet będzie ważny przez cały okres rozliczeniowy dla klientów w abonamencie. Aktywować paczkę można za pośrednictwem www.plus.pl, dzwoniąc pod numer 601 102 601 lub wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści „10GB” pod numer 80123. Osoby posiadające umowę na kartę lub MIX mogą korzystać z pakietu darmowego internetu przez 30 dni od aktywacji. 10 GB aktywować można po zalogowaniu do Mobilnego Plus Online, przez www.plus.pl lub wpisując kod: *136*11*010#.

Jednak osoby, które skorzystały z wcześniejszej akcji #zostanwdomu nie mogą ponownie aktywować pakietu darmowego internetu. To oferta jednorazowa, czytamy w regulaminie operatora.

Do 3 GB od Virgin Mobile

Osoby posiadające numer telefonu w Virgin Mobile mogą skorzystać do 4 czerwca z pakietu darmowego internetu:

  • dla klientów w abonamencie - 3 GB (nie dotyczy Virgin Net),

  • dla klientów na kartę - 3 GB dla taryfy „Chcę wszystko w Ofercie Virgin Mobile na Kartę”,

  • dla klientów na kartę - 1 GB dla taryfy „Oferta 2012 Virgin Mobile na Kartę".

W celu skorzystania z pakietu darmowego internetu wystarczy wpisać kod aktywacyjny *222*444#. Paczka 3 lub 1 GB ważna jest do końca okresu rozliczeniowego, w którym została włączona.

njumobile - 9 darmowych gigabajtów

Klienci njumobile od 1 do 31 maja mogą aktywować pakiet 9 GB internetu za darmo. Z paczki skorzystają osoby posiadające ofertę na kartę i abonament. W celu aktywacji pakietu internetu w ramach promocyjnych 9 GB trzeba wysłać SMS o treść „START” pod numer:

  • klienci na kartę - 80855,

  • klienci w abonamencie - 80955.

Użytkownicy w abonamencie mogą korzystać z darmowych 9 GB do końca aktualnego okresu rozliczeniowego. Natomiast klienci posiadający umowę na kartę mają 31 dni na wykorzystanie paczki GB od dnia aktywacji. Z promocji mogą skorzystać także osoby, które brały udział w poprzedniej edycji pakietu darmowego internetu.

Premium Mobile rozdaje 10 GB internetu

Klienci Premium Mobile do 31 maja mogą aktywować jednorazowy pakiet 10 bezpłatnych GB internetu w ramach akcji #zostanwdomu. W celu włączenia promocji wystarczy wpisać kod *121*11*11# i potwierdzić zieloną słuchawką. Pakiet jest ważny do 31 maja niezależnie od daty jego aktywacji.

DF

Źródło:
Tematy
Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Otwórz PKO Konto za Zero na selfie albo zamów kuriera!

Komentarze (4)

dodaj komentarz
czytacz
Ja tam korzystam z lte w domu-to mi w zupełności wystarczy..Nie nabijam kiesy dostawcom stacjonarnego internetu.Poza tym mam dwa domy i jeden stacjonarny nie spełniłby zadania.
forfun
Play - zostań w domu.
dwa pierwsze dni odznaczasz bez problemu.
trzeci dzień - usługa chwilowo niedostępna spróbuj później. i tak już 5 razy.
i zaczynasz zabawę od nowa bo muszą być 3 dni z rzędu.
fajnie pomyslane
antek10
W domu to sie korzysta z internetu stacjonarnego. O wiele szybszy, ping mniejszy.
kryzysio
Ech, na tydzień przed ogłoszeniem stanu epidemii założyłem łącze światłowodowe 1 Gb/s i pakiety komórkowe to mi teraz wiszą niewykorzystane.

Powiązane: Koronawirus w Polsce

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki