REKLAMA
KONFLIKT ROSJA-UKRAINA

Darmowa dostawa na Allegro od złotówki. Trwają testy

2021-12-01 11:55
publikacja
2021-12-01 11:55
Darmowa dostawa na Allegro od złotówki. Trwają testy
Darmowa dostawa na Allegro od złotówki. Trwają testy
/ Allegro

Allegro rozpoczęło testy darmowej dostawy od złotówki. Usługa ta została włączona dla wybranej grupy użytkowników posiadających Allegro Smart.

Testy dowolnej metody bezpłatnego doręczenia paczki od 1 zł lub od 30 zł została udostępniona wybranej losowo grupie użytkowników, którzy posiadają aktywną usługę Smart. Allegro poinformowało ich o tym osobną wiadomością e-mailową. Program ma potrwać do 31 stycznia 2022 roku. W tej sytuacji koszt dostawy pokrywany jest przez Allegro, a nie przez sprzedawcę, jak ma to standardowo miejsce przy darmowej wysyłce powyżej 40 złotych w ramach Smarta.

Darmowa dostawa od złotówki to kolejny test platformy związany obniżeniem ceny przesyłki. Do 3 stycznia trwa promocja, która zmniejsza wymaganą wartość zamówienia do bezpłatnego doręczenia przesyłki przez kuriera z 80 do 40 złotych, natomiast dostawa do automatów paczkowych także zmalała o połowę – z 40 do 20 złotych. Te testy objęły również losowo wybraną przez platformę część użytkowników.

Zarówno promocje jak i kolejne testy wprowadzane przez Allegro wydają się być odpowiedzią na pojawienie się na rynku dużego konkurenta – Amazona – oraz jego usługi Prime. Roczny abonament na darmową dostawę, ale też dostęp do takich usług jak Amazon Prime Video czy Prime Gaming kosztuje teraz 49 zł.

AB

Źródło:
Tematy
Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Pożyczka gotówkowa w PKO Banku Polskim RRSO 7,45%

Komentarze (1)

dodaj komentarz
syn_kornela
Darmowa dostawa na allegro od 1zł jest już od dawna i dla wszystkich. Wystarczy nabrać towaru u wybranego sprzedawcy do minimum 40 zł i po zakupach napisać mu żeby sobie darował wysyłkę badziewia (bo i tak poleci zwrot) tylko niech wyśle za darmo to co nas interesuje :)

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki