Czy Leszek Czarnecki jest ofiarą nadzoru bankowego? #ZapytajBankiera

W najnowszym odcinku #ZapytajBankiera redaktor naczelny Bankier.pl Przemek Barankiewicz odpowiada na pytania dotyczące samych bankierów. Mowa o najnowszej aferze dotyczącej KNF, Leszku Czarneckim i pieniądzach Polaków zdeponowanych w bankach.

Przemek Barankiewicz

Źródło:
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 aerk

Biedny Czarnecki, wysupłał 40 mln na załatwienie sprawy o tu ktos mu zarzuca przekupienie urzędnika państwowego, no jasne ze KNF winny. Proponuje zebrac dla biedaka po 1 zl od każdego obywatela.

! Odpowiedz
6 5 antonicaracal

LC dobrze wiedział z kim się kopie i jako doświadczony biznesmen i bankster
przygotowywał się i lokuje prawdopodobnie swoje dobra w Panammie, czy na Bahama's.
Radzę poczytać sobie książkę "Bahama papers" ...

! Odpowiedz
18 9 antonicaracal

PRAWDA jest oczywista i prosta:
Sternik-krzywousty-bankster-kłamczuszek, zainstalowany przez sektę PiC zainplantował
słupa w KNF, a kopiący się z koniem LC wiedział, że kopie się nie tyle z koniem co z PAŃSTWEM zawłaszczanym przez zorganizowaną, spółką mafijną przejmującą nasze dobra !
I tyle w aktualnym temacie !

! Odpowiedz
12 6 sel

Mamy stu procentowe dowody na znacznie gorszy proceder niż głupie 40 baniek. na zorganizowaną grupę trzymającą władzę , mafię która niszczy firmy dla własnych korzyści finansowych ,a przy okazji niszczy i powoduje straty na wiele miliardów złotych należących do akcjonariuszy w Polsce. i bardzo ważne jest ile firm w kraju w ten sposób zniszczono i przejęto. kosztem drobnych akcjonariuszy w tym Amber Gold to drobny przykład.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
9 5 sel

To samo pewnie było z Get Back , możliwe że w ten sam sposób Alior , w Plus Banku już są itp itd ..

! Odpowiedz
15 25 2kbb

Giertych mecenas Czarneckiego przyznał że nie ma kartki z 1% ... !!! Czyli mamy kolejną "Lipę" podobnie jak zatrudnienie Michała Tuska w OLT... Nieźle sobie poczyna Lesiu z Wrocka ... Chłopcy właśnie kilka dni temu stracili to województwo w Sejmiku ... Oj coś mi się wydaje że Skarb Państwa będzie właścicielem tego banku szybkiej niż jeszcze komuś się śniło...Ta ustawka to składnik czegoś większego... Jeszcze nie wiadomo czego... Rosja wejdzie do gry w najbliższym czasie.. To byłoby zbyt piękne żeby Polska uzyskała zgodę na stałe bazy USA i to jeszcze przed wyborami do PE które w takiej sytuacji PIS wygrało by w cuglach.... Przegrane duże miasta 2 tygodnie temu to nie to samo co ogólnopolska kampania do PE... Morawiecki jest debeściakiem....!!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
8 19 tomalo

Klienci Idea bank oszukani przez Czarneckiego który wrobil ich w GetBack. Dawno trzeba było przejąć od Czarneckiego ten bank.

! Odpowiedz
4 18 lelo1949

IB sprzedaje lewe obligacje bez zezwolenia to niech teraz odkupi je od inwestorów

! Odpowiedz
16 10 sel

Szczególnie śmieszy jak się wykręcają od jakichkolwiek rozmów z dziennikarzami , a mieli tak z każdym i na każdy temat rozmawiać, nawet sami pytać jaki masz problem , a tu nawet Poseł nie ma prawa zadać pytania..

! Odpowiedz
24 18 kamilziebice

Ale to nie podejrzenia tylko fakty, wynikające z taśm afery KNF.

! Odpowiedz

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.