REKLAMA

Czeski przewoźnik zagrozi Polskiemu Busowi?

2016-05-11 10:51
publikacja
2016-05-11 10:51

Czesi mogą namieszać w interesach Polskiego Busa i Lux Express. Przewoźnik RegioJet uruchomi nowe połączenie – między Warszawą i Pragą.

fot. / / thetaXstock

Regionalna spółka RegioJet zawalczy o polskich klientów już od 1 lipca – donosi serwis TransportPubliczny. Autobusy czeskiej firmy będą kursować 3 razy w tygodniu i poza stacjami krańcowymi na terenie Polski, będą zatrzymywać się jeszcze we Wrocławiu i Łodzi. Przystanki po stronie czeskiej ulokowano w Hradcu Kralove i Nachodzie.

Firma już planowała wcześniej wejść do Polski i uruchomić połączenie kolejowe, ale ostatecznie ustalono linię autobusową z Krakowa do Pragi. Nowe połączenie może jednak ugodzić w obecnych już na polskim rynku przewoźników.

Bilety na całą trasę kosztują 12 euro (ok. 50 zł). Relacja Wrocław-Warszawa to już koszt 10,5 euro (ok. 45 zł). Nie są to więc dużo niższe stawki, ale na tle rynku jest to nadal konkurencyjna propozycja. W ramach przejazdu organizowany jest catering, a w zagłówkach każdy pasażer ma do dyspozycji tablet.

/mg

Źródło:
Tematy
Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Przenieś numer do Orange dla Firm i kup wybrany smartfon za którego zapłacimy 3 pierwsze raty

Komentarze (6)

dodaj komentarz
~Fajas
Gdyby Polski Bus byl polski to nie swiadczylby usługi w tak dobrej relacji jakości do ceny :( ale dlaczego nie to juz dłuższy wywód trzeba by wyglosic....
~smieszek
gdyby Polski Bus byl polski :DDD
~CSELECZEROWNE
NIE pOSLKI TYLKO BRYTYJSKI JAK JZU COS!!!!!!!!!!!!!!!
~niepelnosprawny_org
jeszcze nie maja wlasnej stron www w polsce...
~gość
Ja zaufałem Pewnemu Kantorowi i się nie zawiodłem. Najlepszy spread i najkorzystniejsze warunki na rynku ma Pewny Kantor. Korzystam z jego usług już któryś raz z kolei i za każdym razem na plus.
~nie_daj_sie_naciac
pitu pitu i sie zawsze naiwny znajdzie.

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki