Czego oczekujesz po swoim banku w 2017 roku?

Tańsze konta, wyżej oprocentowane lokaty, a może mniejsza awaryjność systemów lub wygodniejsze metody płatności? Zagłosuj i wybierz najważniejsze wyzwania, jakie Twoim zdaniem stoją przed bankami w Polsce w 2017 roku.

Czego oczekujesz po swoim banku w 2017 roku?
Czego oczekujesz po swoim banku w 2017 roku? (fot. Grey Geezer / Wikimedia Commons)

Rok 2016 rok przyniósł szereg zmian dla klientów banków: inwestowano w innowacje, pojawiły się nowe produkty i usługi, ale tradycyjnie już - nie obyło się również bez awarii systemów i podwyżek opłat za usługi. Nowy rok to nowe okoliczności dla banków w Polsce. Od stycznia 2017 roku obowiązuje nas zmiana wysokości minimalnego wkładu własnego, która wpłynie na dostępność kredytów hipotecznych. Została również podpisana ustawa nowelizująca ustawę o usługach płatniczych, co m.in. oznacza prawo do założenia uproszczonego i bezpłatnego rachunku. Natomiast w planach jest wprowadzenie większych obostrzeń w udzielaniu kredytów powiązanych z walutami obcymi.

Z którymi wydarzeniami klienci nie chcieliby mieć ponownie do czynienia i czego przede wszystkim oczekują po swojej instytucji - zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu i wskazaniu 5 najbardziej pożądanych zmian, których oczekują Państwo po swoim banku w 2017 roku.

Ankieta powinna wyświetlić się poniżej.

Malwina Wrotniak-Chałada

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 2 ~POL

Przed braniem pożyczki należy nawiązać kontakt z rozumem i nie kierować się emocjami. Przykład- emeryt bierze na Święta pożyczkę w wys. 1200 zł i spłaca miesięczne raty. Dlaczego nie odkłada tych 1200 zł przez cały rok? Bo co nie ma z czego? A później ma z czego spłacać znacznie więcej? Tak myślą Polacy i na dodatek najbardziej życiowo doświadczeni.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
1 1 ~Fee

Dobrze, że istnieją takie strony jak kredytnaszybko.pl to można sprawdzić najlepsze oferty banków

! Odpowiedz
0 8 ~maślane_oczka_Joasi

Każdy kto ma kredyt hipoteczny jest na łańcuszku. Banki to wiedzą i wykorzystują!

! Odpowiedz
1 8 ~jasio

W 2017 chciałbym,aby pieniądze za prace dostawał do ręki,a nie przelewem.Tylko tyle.

! Odpowiedz
4 1 ~Michał

To jest postulat do Twojego pracodawcy a nie do banku, ja dostaje pieniądze w kopercie i powiem Ci że komfortowe to nie jest, przez to muszę raz na te dwa czy trzy miesiące specjalnie jechać do banku żeby wpłacić pieniądze. Co z tego że mam pieniądze w ręku, mogę sobie je powąchać skoro to kłopot bo dużych sum w domu trzymać nie będziesz a wyprawa do tego banku to jednak kłopot ponieważ bank nie jest za rogiem.

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
6 3 ~Taa

Tak macie wszystko za darmo a wasz bank utrzymuje się z dotacji i jest towarzystwem harytatywnym

! Odpowiedz
0 9 ~Regulus

Czego oczekuję po swoim banku w 2017 roku?
Tego, że jeśli bank będzie miał choć cień szansy na dokonanie jakiegoś oszustwa - to na pewno takiego oszustwa dokona.
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku.

! Odpowiedz
16 2 ~dkn

ja mam konto w Noble banku i wszystko mam za darmo łącznie z bankomatami i przelewami sorbnet. Aplikacja mobilna tez działa bez zarzutu więc jeśli macie problemy to polecam się przenieść

! Odpowiedz
0 0 ~Patryk

"Bezpłatne prowadzenie Konta dla Klientów posiadających aktywa* w wysokości min. 200 tys. zł lub miesięczne wpływy min. 10 tys. zł"

myślisz że w Polsce zarabiamy miliony, przecież takie konto dla zwykłego kowalskiego się zupełnie opłaca. Jeśli wpływy będą mniejsze od tych zadeklarowanych rachunek będzie kosztował 50 zł miesięcznie

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl