REKLAMA

Czego oczekujesz po swoim banku w 2017 roku?

2017-01-04 06:00
publikacja
2017-01-04 06:00

Tańsze konta, wyżej oprocentowane lokaty, a może mniejsza awaryjność systemów lub wygodniejsze metody płatności? Zagłosuj i wybierz najważniejsze wyzwania, jakie Twoim zdaniem stoją przed bankami w Polsce w 2017 roku.

Czego oczekujesz po swoim banku w 2017 roku? / fot. Grey Geezer / Wikimedia Commons

Rok 2016 rok przyniósł szereg zmian dla klientów banków: inwestowano w innowacje, pojawiły się nowe produkty i usługi, ale tradycyjnie już - nie obyło się również bez awarii systemów i podwyżek opłat za usługi. Nowy rok to nowe okoliczności dla banków w Polsce. Od stycznia 2017 roku obowiązuje nas zmiana wysokości minimalnego wkładu własnego, która wpłynie na dostępność kredytów hipotecznych. Została również podpisana ustawa nowelizująca ustawę o usługach płatniczych, co m.in. oznacza prawo do założenia uproszczonego i bezpłatnego rachunku. Natomiast w planach jest wprowadzenie większych obostrzeń w udzielaniu kredytów powiązanych z walutami obcymi.

Z którymi wydarzeniami klienci nie chcieliby mieć ponownie do czynienia i czego przede wszystkim oczekują po swojej instytucji - zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu i wskazaniu 5 najbardziej pożądanych zmian, których oczekują Państwo po swoim banku w 2017 roku.

Ankieta powinna wyświetlić się poniżej.

Malwina Wrotniak-Chałada

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (35)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~POL
Przed braniem pożyczki należy nawiązać kontakt z rozumem i nie kierować się emocjami. Przykład- emeryt bierze na Święta pożyczkę w wys. 1200 zł i spłaca miesięczne raty. Dlaczego nie odkłada tych 1200 zł przez cały rok? Bo co nie ma z czego? A później ma z czego spłacać znacznie więcej? Tak myślą Polacy i Przed braniem pożyczki należy nawiązać kontakt z rozumem i nie kierować się emocjami. Przykład- emeryt bierze na Święta pożyczkę w wys. 1200 zł i spłaca miesięczne raty. Dlaczego nie odkłada tych 1200 zł przez cały rok? Bo co nie ma z czego? A później ma z czego spłacać znacznie więcej? Tak myślą Polacy i na dodatek najbardziej życiowo doświadczeni.
~Fee
Dobrze, że istnieją takie strony jak kredytnaszybko.pl to można sprawdzić najlepsze oferty banków
~maślane_oczka_Joasi
Każdy kto ma kredyt hipoteczny jest na łańcuszku. Banki to wiedzą i wykorzystują!
~jasio
W 2017 chciałbym,aby pieniądze za prace dostawał do ręki,a nie przelewem.Tylko tyle.
~Michał
To jest postulat do Twojego pracodawcy a nie do banku, ja dostaje pieniądze w kopercie i powiem Ci że komfortowe to nie jest, przez to muszę raz na te dwa czy trzy miesiące specjalnie jechać do banku żeby wpłacić pieniądze. Co z tego że mam pieniądze w ręku, mogę sobie je powąchać skoro to kłopot bo dużych sum w To jest postulat do Twojego pracodawcy a nie do banku, ja dostaje pieniądze w kopercie i powiem Ci że komfortowe to nie jest, przez to muszę raz na te dwa czy trzy miesiące specjalnie jechać do banku żeby wpłacić pieniądze. Co z tego że mam pieniądze w ręku, mogę sobie je powąchać skoro to kłopot bo dużych sum w domu trzymać nie będziesz a wyprawa do tego banku to jednak kłopot ponieważ bank nie jest za rogiem.
~Taa
Tak macie wszystko za darmo a wasz bank utrzymuje się z dotacji i jest towarzystwem harytatywnym
~Regulus
Czego oczekuję po swoim banku w 2017 roku?
Tego, że jeśli bank będzie miał choć cień szansy na dokonanie jakiegoś oszustwa - to na pewno takiego oszustwa dokona.
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku.
~dkn
ja mam konto w Noble banku i wszystko mam za darmo łącznie z bankomatami i przelewami sorbnet. Aplikacja mobilna tez działa bez zarzutu więc jeśli macie problemy to polecam się przenieść
~Patryk
"Bezpłatne prowadzenie Konta dla Klientów posiadających aktywa* w wysokości min. 200 tys. zł lub miesięczne wpływy min. 10 tys. zł"

myślisz że w Polsce zarabiamy miliony, przecież takie konto dla zwykłego kowalskiego się zupełnie opłaca. Jeśli wpływy będą mniejsze od tych zadeklarowanych rachunek
"Bezpłatne prowadzenie Konta dla Klientów posiadających aktywa* w wysokości min. 200 tys. zł lub miesięczne wpływy min. 10 tys. zł"

myślisz że w Polsce zarabiamy miliony, przecież takie konto dla zwykłego kowalskiego się zupełnie opłaca. Jeśli wpływy będą mniejsze od tych zadeklarowanych rachunek będzie kosztował 50 zł miesięcznie

Powiązane: Podsumowania 2016, prognozy 2017

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki