Czego oczekujesz od swojego banku w 2018 roku? [Sonda]

Więcej zarabiać na lokatach, mniej płacić za podstawowe konto, nie musieć narzekać na awarie bankowości internetowej? Po raz kolejny na koniec roku pytamy czytelników Bankier.pl, czego oczekują od swoich banków w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy.

2018 w bankowości - na co czekają klienci?
2018 w bankowości - na co czekają klienci? (YAY Foto)

Lepsze lokaty i stabilne cenniki - takie oczekiwania wobec bankowości w 2017 roku mieli czytelnicy Bankier.pl w poprzedniej edycji sondażu. Mijający okres był łaskawy dla osób spłacających kredyty, niestety banki nie miały w tym czasie wiele do zaoferowania oszczędzającym. Wyjadaczom wisienek nie brakowało okazji do zarobienia przy okazji otwierania nowych rachunków, które zresztą zaczęły przechodzić metamorfozę. Nowym trendem jest upraszczanie oferty ROR-ów, które nie zawsze będą darmowe, mają za to być wygodne. W tym roku w branży wielokrotnie powtarzano hasło "biometria", nowa, rosnąca w siłę grupa potencjalnych klientów wymusiła na bankach dostosowanie oferty do obywateli Ukrainy.

W którą stronę powinna zmierzać oferta banków w 2018 roku? Priorytet to niskie ceny czy może nowe technologie? Zagłosuj w sondzie Bankier.pl. Jeśli nie widzisz okna ankiety poniżej, kliknij tutaj.

Malwina Wrotniak

Źródło:
Tematy:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz
0 1 (usunięty)

(wiadomość usunięta przez moderatora)

! Odpowiedz