REKLAMA

Czas na Patriotyzm Gospodarczy

2015-09-28 12:00
publikacja
2015-09-28 12:00
Puls Biznesu

Transmisja na żywo z debaty "Polska Nowoczesna: jak możemy wygrać rywalizację w globalnej gospodarce" inaugurującej V edycję cyklu konferencji Patriotyzm Gospodarczy.

A wśród zapowiedzianych uczestników m.in. Janusz Piechociński, Mateusz Szczurek, Andrzej Czerwiński, Zbigniew Jagiełło, Andrzej Klesyk, Jacek Krawiec, Mateusz Morawiecki, Michał Sołowow, Sławomir S. Sikora, Marek Woszczyk, Marcin Chmielewski, Adam Sawicki i Adam Góral.

Biznesmeni i politycy zastanowią się, czy Polska ma szansę zrealizować swoje marzenie i stać się „tygrysem Europy”.
Czy nasz kraj rozsądnie wykorzysta 500 mld zł, które dostaniemy w ramach nowej perspektywy unijnej? Czy uda nam się stworzyć nowe przewagi konkurencyjne w globalnym świecie – inne niż niskie koszty, które do tej pory napędzały nasz rozwój? Jak stworzyć państwo, w którym chce się mieszkać, pracować, zakładać firmy i płacić podatki.

W ciągu kilku tygodni, podczas których odbędzie się cykl debat tematycznych poświęconych różnym aspektom patriotyzmu gospodarczego, postaramy się poszukać odpowiedzi również na te pytania.

Do tej pory w ramach inicjatywy "Pulsu Biznesu" Czas na patriotyzm gospodarczy odbyło się już 20 debat z udziałem kilkudziesięciu przedstawicieli świata biznesu i polityki, w tym czterech najbogatszych Polaków i kilkunastu ministrów.

Honorowy patronat nad programem objęło Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Skarbu Państwa i Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Źródło:
Tematy
Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Otwórz Konto w aplikacji mobilnej GOmobile.

Advertisement

Komentarze (24)

dodaj komentarz
~miro
ciapek bucholtza jest za przejzystościa finansowania a nie wiem kto go sponsoruje
~Flex
spoko, spoko stary, ci sami co tych których tak "zajadle" atakuje.PO 25.10 skończy się ściema i zacznie POnowne układanie puzzli. Będzie ciężko, ale PO+PSL+NRP+SLD "ocalą kraj przed nawrotem kaczyzmu". No chyba że potencjalny elektorat NRP będzie wolał "wyborczy dzień święty" święcić spoko, spoko stary, ci sami co tych których tak "zajadle" atakuje.PO 25.10 skończy się ściema i zacznie POnowne układanie puzzli. Będzie ciężko, ale PO+PSL+NRP+SLD "ocalą kraj przed nawrotem kaczyzmu". No chyba że potencjalny elektorat NRP będzie wolał "wyborczy dzień święty" święcić rozpasaną konsumpcją w galeriach i hipermaketach, a single z korporacji będą leczyć integracyjną gorączkę sobotniej nocy. Ten elektorat jest na tyle zadowolony ze status quo, że jak 1/3 pójdzie do urn to i tak będzie cud.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~kysiek
już 20 debat było, i co z tego , jak jest każdy widzi , buhahaha
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Flex
Na tygrysa to chyba nie ta strefa geograficzna i klimatyczna (szczególnie jeśli chodzi o klimat gospodarczy), ale rysiem jak najbardziej. W końcu wszystkie Ryśki to fajne chłopaki ;) .
~x-y-z
Polska może stać się gospodarczym tygrysem Europy ale nie z tymi panami, a nawet pod warunkiem, że ci panowie nie będą mieli nic do powiedzenia. To zwykła agitacja przedwyborcza.
~hg
Polska jest Afryką Europy. Zachód łapie Polaków i osadza w swoich koloniach.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki