REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

ConsoleWay SA: Raport po premierze pełnej wersji gry pt. Crown of Greed

2026-04-03 17:13
publikacja
2026-04-03 17:13
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr

2

/

2026

Data sporządzenia:

2026-04-03

Skrócona nazwa emitenta

ConsoleWay SA

Temat

Raport po premierze pełnej wersji gry pt. Crown of Greed

Podstawa prawna

Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR – informacje poufne

Treść raportu:

Zarząd ConsoleWay S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Spółka, Emitent), w nawiązaniu do raportu ESPI nr 1/2026 z dnia 4 marca 2026 r., informuje, iż pełna wersja gry Spółki pt. Crown of Greed w wersji na PC miała swoją premierę na platformie sprzedażowej Steam w dniu 31 marca 2026 r. [dalej odpowiednio: Gra, Tytuł, Steam].

Emitent jest wydawcą niniejszego Tytułu. Producentem Gry jest Blum Entertainment S.A. z siedzibą w Warszawie.

Na dzień publikacji niniejszego komunikatu pełne koszty produkcji Gry zwróciły się w ok. 20% (z uwzględnieniem zwrotów, podatków, bez uwzględnienia prowizji Steam).

Raporty sprzedażowe Emitenta są przedstawiane w ilościach brutto. Zgodnie z polityką platformy Steam kupujący mogą w ciągu 14 dni odstąpić od zakupu Gry, jeśli nie przekroczyli 2 godzin czasu w grze.

Spółka prezentuje następujące dane sprzedażowe Gry na Steam od momentu premiery pełnej wersji Tytułu do dnia 3 kwietnia 2026 r. (stan do ok. godz. 16.00):

sprzedaż Gry: ok. 6.537 szt.;

ocena graczy Steam: 61% (oparta na 217 recenzjach);

wishlista netto: 115.429 szt.

Zarząd Emitenta podkreśla, iż Spółka na bieżąco kontynuuje prace nad udoskonaleniem Gry oraz wprowadza implementację korekt oraz patchy dla poprawy oceny graczy (na dzień publikacji niniejszego komunikatu zostały wdrożone już trzy patche).

Zarząd Spółki zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż dotyczy istotnej produkcji Emitenta, a przychody ze sprzedaży Gry mogą mieć istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Funkcja

Podpis

2026-04-03

Grzegorz Misztal

Prezes Zarządu

Grzegorz Misztal

Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki