REKLAMA
Przyszłość Gen Z, biznesu i internetu. LOUD congress już w ten czwartek!

    Centrum internetowego porno

    2004-12-21 09:07
    publikacja
    2004-12-21 09:07
    Wyspa Świętego Tomasza (Sao Tome) to centrum internetowego porno. Tamtejszy minister odpowiedzialny za sprawy infrastruktury, Deolindo Costa de Boa Esperanca, odkrył, że na każdego mieszkańca tej niewielkiej wysepki przypada 1,7 strony porno. Mimo to nie jest to rekordem, informuje pclab.

    Domeną Sao Tome (.st) pochwalić może się około 307 tys. internetowych stron porno. To niewiele porównując wynik do potęg internetowego porno biznesu, jakimi są Niemcy (około 10 mln stron) czy Wielka Brytania (8,5 mln stron). Jednak przeliczając liczbę tych stron w stosunku do liczby mieszkańców, proporcje wyglądają nieciekawie dla mieszkańców afrykańskiej wyspy.

    W Niemczech stosunek wynosi 0,12, w Wielkiej Brytanii 0,14. Rekordzistą pod tym względem jest państwo Tonga, gdzie na jednego obywatela przypada 7,7 stron porno.

    pclab.pl
    Źródło:
    Tematy
    Oferta pierwsza klasa: MGS9 Plug-in Hybrid w leasingu 101%!
    Oferta pierwsza klasa: MGS9 Plug-in Hybrid w leasingu 101%!

    Komentarze (0)

    dodaj komentarz

    Powiązane: Wielka Brytania

    Polecane

    Najnowsze

    Popularne

    Ważne linki