REKLAMA

Centrum Medyczne ENEL-MED podpisało umowę z PZU Pomoc

2011-09-26 14:20
publikacja
2011-09-26 14:20

Centrum Medyczne ENEL-MED podpisało umowę ramową z PZU Pomoc SA. Umowa dotyczy świadczenia usług medycznych na rzecz pracowników i klientów spółki PZU.


Umowa ENEL-MED oraz PZU związana jest z rozliczeniami typy FFS (fee for service), czyli płatnościami za każdą wykonaną usługę. Wysokość miesięcznych rozliczeń uzależniona będzie od liczby pacjentów kierowanych do placówek Centrum Medycznego ENEL-MED przez PZU.
 

Nawiązanie współpracy z PZU to kolejny sukces odniesiony w 2011 roku przez Centrum Medyczne ENEL-MED. Spółka PZU doceniła wysokiej jakości usługi oraz kompleksową ofertę ENEL-MED. Jestem przekonany, że współpraca towarzystw ubezpieczeniowych z prywatnymi centrami medycznymi jak ENEL-MED to przyszłościowy i rozwijający się rynek. Zarząd ENEL-MED dostrzega jego potencjał – mówi Adam Rozwadowski, prezes zarządu Centrum Medycznego ENEL-MED.


PZU to kolejna już firma ubezpieczeniowa, która rozpoczął współpracę z ENEL-MED. Klientami Centrum Medycznego ENEL-MED z sektora ubezpieczeniowego są także: Generali, Allianz, InterRisk, Inter Polska, Uniqa oraz Signal Iduna./ ENEL-MED
Źródło:Informacja prasowa
Tematy
Sprawdź jak zyskać nawet 420 zł z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać nawet 420 zł z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Powiązane

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki