Carrefour sprzedaje ciepłe posiłki z automatu

2020-07-14 09:10
publikacja
2020-07-14 09:10
Carrefour

Ciepłe dania prosto z automatu - Carrefour testuje nową usługę. Warszawiacy mogą wybrać posiłek w maszynie i po 60 sekundach odebrać podgrzany obiad.

- Nawiązanie współpracy z firmą Food Point i wprowadzenie automatów gastronomicznych to kolejna innowacja, jaką wprowadzamy do sklepów franczyzowych Carrefour. Nasze dotychczasowe udogodnienia, takie jak kasy samoobsługowe, Scan&Go czy click&collect spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów i zostały docenione przez naszych partnerów we franczyzie – mówi Michał Florkiewicz, dyrektor sklepów convenience Carrefour Polska.

Klienci warszawskich sklepów Carrefour Express Convenience mogą "zamówić" ciepły posiłek w automacie. W ofercie dostępne są m.in. klasyczne polskie potrawy: bigos, fasolka po bretońsku oraz gulasz. Po wybraniu dania w automacie zostaje on podgrzany w ciągu 60 sekund i "podany" w specjalnym okienku. Wewnątrz pudełka z obiadem znajdują się m.in. sztućce oraz inne potrzebne akcesoria. Testy nowej usługi prowadzone są w 8 marketach w stolicy:

  • Carrefour Express Warszawa, ul. Pory 55-57,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Ukryty Raj 1,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Żaryna 2b,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Pełczyńskiego 16,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Księcia Janusza 23,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Nugat 9,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Smoleńskiego 2,
  • Carrefour Express Warszawa, ul. Marywilska 62.
Innowacyjny automat vendingowy z ciepłymi daniami / Carrefour

- Innowacyjność nowego rozwiązania pozwoliła na całkowite wykluczenie bezpośredniego kontaktu człowieka z żywnością, zaczynając od produkcji dania w porcjowanej formie, podgrzania go na parze, a na sprzedaży produktu przez automat klientowi kończąc. Dzięki zaawansowanej metodzie gotowania i specjalnie opracowanym przepisom, dania dostępne w sklepach Carrefour Express Convenience są nie tylko smaczne, ale i zdrowe, zachowując cały aromat i składniki odżywcze - czytamy w komunikacie prasowym Carrefour.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Nowe technologie

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki