REKLAMA

Canal+ coraz droższy. To już kolejne podwyżki cen usług w tym roku

2023-04-05 08:30
publikacja
2023-04-05 08:30

Od wtorku obowiązuje nowy cennik Canal+. Głębiej do kieszeni będą musieli sięgnąć abonenci korzystający z usług platformy cyfrowej w dodatkowych pomieszczeniach. Usługa multiroom zdrożała od 2 do 5 zł w zależności od wybranego urządzenia. W górę poszły też opłaty za dekoder Canal+ Box 4K - informują Wirtualne Media.

Canal+ coraz droższy. To już kolejne podwyżki cen usług w tym roku
Canal+ coraz droższy. To już kolejne podwyżki cen usług w tym roku
fot. sylv1rob1 / / Shutterstock

Drożeje praktycznie wszystko wokół nas. Canal+ zdecydował się na kolejne w tym roku podwyżki cen za swoje usługi. W przypadku przedłużenia umowy opłata za usługę multiroom wzrasta z 10 do 12 zł. Jeśli ktoś chce wypożyczać urządzenie 4K, to wyniesie ona 20 zł, a nie jak dotychczas 15 zł.

Natomiast aktywacja dekodera Wifibox+ dalej ma wynosić 0 zł, a aktywacja kolejnego urządzenia 49 zł. Najem pierwszego i kolejnego dekodera to koszt 15 zł, a aktywacja 4K Ultrabox+ kosztuje 49 zł. Tyle samo samo zapłacimy za aktywację kolejnego dekodera. Za wynajem pierwszego i kolejnego urządzenia trzeba płacić 20 zł. Wypożyczenie pierwszego i kolejnego dysku do dekodera kosztuje 5 zł.

Jak się okazuje, sam dekoder Canal+ Box 4K do streamingu zdrożał - obecnie trzeba zapłacić za urządzenie 299 złotych, a więc o 50 zł więcej niż dotychczas. Jeszcze przed rokiem dobrze oceniany sprzęt był oferowany z tunerem naziemnej telewizji cyfrowej pracującym w standardzie DVB-T2/HEVC. Wycofano go ze sprzedaży, kiedy weszły przepisy nakładające na tunery internetowe obowiązek obsługi HbbTV.

W ciągu ostatniego roku podwyżki wprowadziły liczne serwisy streamingowe, takie jak Canal+ online, Player, Pilot WP. Platforma satelitarna Canal+ podniosła ceny we wrześniu 2022 roku.

JM

Źródło:
Tematy
Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Szybki kredyt dla firm online. Wniosek złożysz bez wizyty w placówce

Komentarze (23)

dodaj komentarz
bhw
Im mniej sieczki z TV tym zdrowiej dla ludzi. W każdym przekazie płynącym z mediów jest dużo podprogowych informacji mających na celu sterowanie emocjami. Więc najlepiej zrezygnować z tego, a jest ku temu dobra okazja przy kolejnej podwyżce i człowiek będzie zdrowszy, a przede wszystkim używający własnego rozumu, a nie kierujący Im mniej sieczki z TV tym zdrowiej dla ludzi. W każdym przekazie płynącym z mediów jest dużo podprogowych informacji mających na celu sterowanie emocjami. Więc najlepiej zrezygnować z tego, a jest ku temu dobra okazja przy kolejnej podwyżce i człowiek będzie zdrowszy, a przede wszystkim używający własnego rozumu, a nie kierujący się tym co usłyszy od manipulujących min polityków i dziennikarzy.
maxykaz
Dużo ciekawszy jest YouTube z abonamentem czyli bez reklam. Oglądanie tych samych seriali w TV to nic innego jak sado-maso dla mózgu.
socjalistyczneg
Rosną opłaty za bez inwazyjny przeszczep mózgu !?

To bardzo tanio za tak poważny zabieg.
zgadujzgadula
Premier Leaque w Viaplay teraz Graja i NHL , NBA jest w C+. Netflix moglby dla mnie nie istniec. Wlasnie zrezygnuje z Subskrypcji dzisiaj .Dzieki za przypomnienie...
jkl777
Viaplay? 720p w XXI wieku. Trzeba do tego CRTka chyba zakupic.
kololux
Wszystko drożeje. Skończyły się czasy beztroskiego wydawania pieniędzy. Wiele osób prowadzi życie na pokaz. Za dużo wydajemy na bzdety i gadżety, które tracą na wartości.. No ale jak chce się mieć najnowsze modele, być modnym i cool, to trzeba płacić. Szkoda że często na kredyt. Co innego, gdy nas stać, ale od małego kształtowany Wszystko drożeje. Skończyły się czasy beztroskiego wydawania pieniędzy. Wiele osób prowadzi życie na pokaz. Za dużo wydajemy na bzdety i gadżety, które tracą na wartości.. No ale jak chce się mieć najnowsze modele, być modnym i cool, to trzeba płacić. Szkoda że często na kredyt. Co innego, gdy nas stać, ale od małego kształtowany jest konsumpcjonizm, rywalizacja na ubrania, wczasy, samochody, telefony…. Na pokaz wystawne wesela, chrzciny, komunie… Przeczytajcie sobie ksiązke pt. Emerytura nie jest Ci potzrebna . Jasno wyjaśnia się tam jak kupno pseudopotrzebnych nam rzeczy wpływa destrukcyjnie na nasz majątek ale też jak osiągnąć finansową wolność.
forfun
a co mają zrobić ludzie którzy zawsze żyli roztropnie i oszczędnie i bez kredytów.

z czego zrezygnować gdy już jest niewiele.
zoomek
A po co Wam to? Wasze dzieci za wasze pieniądze są duraczone lewackim $cierwem. Gdzie rozum, gdzie logika?

Powiązane: Telewizja

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki