REKLAMA
Tour de spółki

COMPERIA.PL S.A.: Powołanie zarządu nowej kadencji

2020-07-27 16:37
publikacja
2020-07-27 16:37
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 14 / 2020
Data sporządzenia: 2020-07-27
Skrócona nazwa emitenta
COMPERIA.PL S.A.
Temat
Powołanie zarządu nowej kadencji
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd spółki Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie („Spółka”) informuje, że w dniu 27 lipca 2020 r. Rada Nadzorcza Spółki powołała, z dniem 10 sierpnia 2020 r., na nową, trzyletnią kadencję, Zarząd Spółki w składzie:
Szymon Fiecek – Członek Zarządu,
Paweł Szukalski – Członek Zarządu,
Wojciech Małek – Członek Zarządu.

Pan Szymon Fiecek, ur. 1983 ma wykształcenie wyższe. Jest absolwentem wydziału Informatyki specjalizacja systemy informatyczne, zarządzanie Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji w Kielcach.
Przebieg kariery zawodowej:
2006-2008 – Polskie Centrum Budownictwa Difin i Müller sp. z o.o. – WebDeveloper
2007-2008 – Difin S.A. - Programista / Architekt systemów
2012-2014 – KeepOne sp. z o.o. / SpaceDrive sp. z o.o. - Wiceprezes Zarządu
2007–obecnie – prowadzenie działalności gospodarczej związanej z doradztwem w zakresie informatyki, telekomunikacji, oprogramowania i bezpieczeństwa informacji m.in. doradztwo, zarządzanie projektami, projektowanie i rozwój architektury teleinformatycznej, audyty procesów strategicznych.
2008-obecnie – Comperia.pl S.A. - Dyrektor ds. IT., od 2013 Prokurent Comperia.pl S.A. / Comperia Ubezpieczenia Sp. z o.o., od 2016 – Członek Zarządu
Zgodnie ze złożonym oświadczeniem, poza Spółką Pan Szymon Fiecek nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w Spółce, oraz nie jest wspólnikiem konkurencyjnej wobec Spółki spółki cywilnej lub osobowej ani członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Pan Szymon Fiecek nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Pan Paweł Szukalski z e-commercem i sprzedażą związany jest od 13 lat. Rozpoczął karierę zawodową w 2006 r. w PayPal w Irlandii na stanowisku Fraud Analyst, zajmując się wykrywaniem nadużyć platformy płatniczej PayPal. Następnie, w latach 2007-2012 pracował dla Google, z którym otwierał wrocławskie biuro. W Google Paweł specjalizował się w rozwoju sprzedaży reklam AdWords. Dzięki odnoszonym sukcesom sprzedażowym awansował ze stanowiska Risk Analyst poprzez Menedżera Sprzedaży na stanowisko Vendor Operation Lead, gdzie zarządzał międzynarodowym zespołem 40 sprzedawców. W latach 2012-2017 Paweł pracował dla Internet Mall Polska (Naspers Group) – platformy e-commerce - na stanowisku Merchant Director, a od 2014 jako Country Manager odpowiedzialny za całość operacji i rozwój w Polsce. Ostatnie 3 lata Paweł był związany z dynamiczną fin-techową spółką pożyczkową z Estonii - Creditstar Group. Jako Country Manager zbudował i rozwinął operacje firmy w Polsce. W zarządzie Comperia.pl S.A. od 1 lipca 2020 roku.
Paweł jest absolwentem Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo. Pasjonat historii konfliktów XX wieku. Czechofil.
Poza Spółką Pan Paweł Szukalski nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Spółki, oraz nie jest wspólnikiem konkurencyjnej wobec Spółki spółki cywilnej lub osobowej ani członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.
Pan Wojciech Małek rozpoczął karierę zawodową w 1999 r. w Arthur Andersen sp. z o.o., gdzie do 2002 r. pracował jako konsultant w dziale audytu i doradztwa gospodarczego. Następnie, w latach 2003-2007 był zatrudniony w Polish Energy Partners S.A. jako Kontroler Finansowy oraz Business Development Manager. W latach 2007-2010 pełnił funkcję dyrektora odpowiedzialnego za prowadzenie projektów doradczych przy fuzjach i przejęciach w Fidea sp. z o.o. sp. k. Pełnił także funkcję dyrektora finansowego w Wakacje.pl sp.z o.o./wakacje.pl S.A. oraz Comperia Sp. z o.o. W latach 2010-2015 pracował w Enterprise Investors na stanowisku dyrektora odpowiedzialnego za prowadzenie transakcji wyjścia z inwestycji funduszu. W latach 2015-2016 był związany z funduszem Abris Capital Partners. W zarządzie Comperia.pl S.A. od września 2017.
Pan Wojciech Małek ukończył z wyróżnieniem Szkołę Główną Handlową w Warszawie, uzyskując w 2000 roku tytuł magistra ekonomii.
Poza Spółką Pan Wojciech Małek nie prowadzi działalności, która jest konkurencyjna w stosunku do działalności wykonywanej w przedsiębiorstwie Spółki, oraz nie jest wspólnikiem konkurencyjnej wobec Spółki spółki cywilnej lub osobowej ani członkiem organu spółki kapitałowej lub członkiem organu jakiejkolwiek konkurencyjnej osoby prawnej. Nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy z dnia 20 sierpnia 1997 r. o Krajowym Rejestrze Sądowym.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-07-27 Szymon Fiecek Członek Zarządu Szymon Fiecek
2020-07-27 Wojciech Małek Członek Zarządu Wojciech Małek
Źródło:GPW - komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki