REKLAMA

CI Games zaprezentuje "Sniper Ghost Warrior 3" na PS4 na początku grudnia

2016-11-10 15:31
publikacja
2016-11-10 15:31

CI Games po raz pierwszy publicznie zaprezentuje grę "Sniper Ghost Warrior 3" w wersji na konsolę PlayStation 4 podczas targów PlayStation Experience 2016, które odbędą się na początku grudnia w Kalifornii, poinformował prezes Marek Tymiński.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości pokazania Snipera 3 na PlayStation Experience i tym, że po raz pierwszy pokażemy konsolową wersję naszej gry dziennikarzom i szerokiej publiczności. To dla nas bardzo ważne wydarzenie i liczymy, że SGW3 w wersji na PS4 zostanie przyjęty równie gorąco, co podczas poprzednich pokazów. Perfekcyjne przygotowanie konsolowych wersji gry, to teraz dla nas priorytet" – powiedział Tymiński, cytowany w komunikacie.

Premiera "Sniper Ghost Warrior 3" odbędzie się 4 kwietnia 2017 roku równocześnie na wszystkich rynkach i na najważniejsze platformy - Playstation 4, Xbox One i komputery PC.

Goście PlayStation Experience i szeroka publiczność, będą mogli nie tylko obejrzeć rozgrywkę z gry, ale również samemu rozegrać na konsoli PlayStation 4 jedną z misji.

Do tej pory na całym świecie sprzedano łącznie ponad 5,6 mln gier z serii Sniper Ghost Warrior.

"Najnowsza odsłona serii będzie najbardziej ambitnym podejściem do stworzenia najpełniejszego doświadczenia bycia snajperem w historii. Akcja gry będzie się toczyć w otwartym, zróżnicowanym świecie, w którym czeka na graczy wiele wyzwań i wyborów. Głównym bohaterem gry jest amerykański snajper Jonathan North, który będzie wykonywał zarówno oficjalną, jak i osobistą misję" – podano w informacji.

CI Games to producent i dystrybutor gier komputerowych, notowany na GPW od 2007 r. (początkowo jako City Interactive).

Źródło:
Tematy
Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Ranking kont osobistych dla młodych – listopad 2023 r.

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~Goraldy
No i proszę! Cyk, cyk, cyk, tu proszę bardzo, pach, pach, pach i bum, bum, bum. CI Games zrobiło grę, która pięknie prezentuje się na wszystkich trzech platformach. Miałem nie lada wątpliwości jak to wyjdzie na playu. Na szczęście pojechałem sobie na ten evencik i proszę gra pierwszorzędna! Ładnie to wygląda, ładnie się prowadzi.No i proszę! Cyk, cyk, cyk, tu proszę bardzo, pach, pach, pach i bum, bum, bum. CI Games zrobiło grę, która pięknie prezentuje się na wszystkich trzech platformach. Miałem nie lada wątpliwości jak to wyjdzie na playu. Na szczęście pojechałem sobie na ten evencik i proszę gra pierwszorzędna! Ładnie to wygląda, ładnie się prowadzi. Jeszcze tylko niech fabuła będzie znośna i zapowiada się świetna produkcja!
~Wojtuś
Ciekawy jestem jak Sniper Ghost Warrior 3 będzie prezentował się na PS4 bo przecież dotychczasowe materiały pokazywane były albo z PC albo z XBOX'a. Tutaj mam nadzieję że uda im się wywiązać z terminu i gra ukaże się na wszystkich planowanych platformach w kwietniu. Póki co SGW3 zapowiada się interesująco i mam nadzieję że moje Ciekawy jestem jak Sniper Ghost Warrior 3 będzie prezentował się na PS4 bo przecież dotychczasowe materiały pokazywane były albo z PC albo z XBOX'a. Tutaj mam nadzieję że uda im się wywiązać z terminu i gra ukaże się na wszystkich planowanych platformach w kwietniu. Póki co SGW3 zapowiada się interesująco i mam nadzieję że moje oczekiwania zostaną spełnione co do tej gry.
~czezio
faktycznie to intrygujące a samo podejście do PS4 pokazuje, że decyzja o zmianie terminu premiery była przemyślana, prawdopodobnie pod tym własnie katem. Oby zdążyli, a jeśli nie, to lepiej przesunąć znowu, niz się zblamować.

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki