CD Projekt pokazał nowy trailer "Cyberpunka 2077"

2020-06-25 18:40
publikacja
2020-06-25 18:40
CD Projekt

Podczas czwartkowego wydarzenia "Night City Wire" CD Projekt zaprezentował nowy film promujący "Cyberpunka 2077". Zapowiedziano także powstanie anime, które będzie odbywało się w tym samym uniwersum, co gra.

- Legendy rodzą się w Night City - takim hasłem CD Projekt reklamuje nowy film promujący grę "Cyberpunk 2077". Film zaprezentowano graczom w czwartek wieczorem podczas "Night City Wire", wydarzeniu zorganizowanym dla fanów w zastępstwie odwołanych przez koronawirusa targów E3.

Materiały przedstawione w trailerze pochodziły z prologu, który ma wprowadzić graczy w klimat Night City. Historia przedstawiona w filmie koncentruje się na V i Jackie, którzy chcą zdobyć "chip nieśmiertelności". Oprócz części historii z prologu na filmie widzimy także bohatera podróżującego po Badlands, czyli opuszczonym regionie na obrzeżach miasta. Gracze szybko zwrócili uwagę na podobieństwa pomiędzy "Cyberpunkiem" a "Grand Theft Auto V". 

Podczas "Night City Wire" zaprezentowano także fragment rozgrywki, w którym tłumaczone jest działanie braindance. Pozwala ono graczowi zobaczyć, dotknąć i poczuć doświadczenia innej osoby.

W trakcie prezentacji zapowiedziano także "Cyberpunk: Edgerunners". To 10-odcinkowe anime, które opowiada o ulicznym dzieciaku, który stara się przetrwać w "Night City". Prace nad projektem rozpoczęły się w 2018 roku i realizowane są we współpracy ze studiem animacji Trigger oraz platformą Netflix. Premierę zapowiedziano na 2022 rok.

AT

Źródło:
Tematy
Pożyczka Konsolidacyjna z RRSO 10,59%

Pożyczka Konsolidacyjna z RRSO 10,59%

Komentarze (7)

dodaj komentarz
wizytator
Żeby tylko był poprawny politycznie. Jak to u Netfliksa jest.
kimdzongtusk
To jest na prawdę warte prawie 40 mld ?
pstrzezek
Czy tylko ja widzę że w tej grze przez większość czasu jest ciemno jak w du.ie?

Grafika niczego sobie to fakt. Ale te zapowiedzi przypominają mi reklamę najbardziej oczekiwanego epizodu Gry o Tron z wielką bitwą w ciemym polu
panguzik
Coś mi w duszy szepcze że CD... jutro urośnie ...
mknowak
A po premierze będzie spadać.... sam jestem ciekaw jak to się skończy mnie jakoś ta gra nie przekonuje. Jeszcze chyba nie było post apokaliptycznej gry która by była warta tyle ile teraz CD Projekt ale czas pokaże życzę im jak najlepiej.
jaredr odpowiada mknowak
no nie pokazali za dużo, ale to raczej logiczne. Graczom się wydaje że jakiś obraz gry mają, a po premierze jest tego tonę więcej. Aaa, i to raczej nie jest postapo, tylko normalna ewolucja i degeneracja społeczeństwa, jak wizje przyszłości z lat 80'.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki