REKLAMA
ZAPISZ SIĘ

British Airways wznawiają połączenia z Kairem

2019-07-26 04:37
publikacja
2019-07-26 04:37

British Airways zdecydowały w czwartek o wznowieniu połączeń ze stolicą Egiptu - poinformowały brytyjskie linie lotnicze. Samoloty do Kairu i w drugą stronę wznowią loty od piątku.

fot. Neil Hall / / FORUM

"Po dokładnej ocenie ustaleń dotyczących bezpieczeństwa cieszymy się, że nasze usługi do i z Kairu zostaną wznowione od piątku 26 lipca" - oświadczyła rzeczniczka British Airways. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących przeglądu bezpieczeństwa.

British Airways zawiesiły połączenia z Kairem w sobotę na siedem dni. W tym czasie miała być tam przeprowadzona kontrola bezpieczeństwa. Wcześniej źródła w egipskich portach lotniczych informowały, że Brytyjczycy przez dwa dni przeprowadzali kontrole bezpieczeństwa na lotnisku w Kairze.

Szefostwo egipskich linii Egypt Air oświadczyło na początku tego tygodnia, że decyzja British Airways "nie miała logicznego powodu". Egipskie ministerstwo lotnictwa również wyraziło "niezadowolenie" z powodu tej decyzji i twierdziło, że British Airways podjęły tę decyzję bez konsultacji z egipskimi władzami. (PAP)

zm/

Źródło:PAP
Tematy
Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Rekrutujesz? Odbierz 50% rabatu na pierwsze ogłoszenie na Pracuj.pl

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Podróże

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki