Bloober Team ma umowę na wydanie i dystrybucję "Layers of Fear" w wersji iOS na rynku japońskim

2019-09-06 12:12
publikacja
2019-09-06 12:12

Bloober Team zawarł z DDM Games Limited umowę na wydanie, marketing i dystrybucję gry "Layers of Fear" na rynku japońskim w wersji na smartfony i tablety operujące na systemie iOS, na platformie App Store - podał Bloober Team w komunikacie.

/ Bloober

"W mojej ocenie LOF to jedna z najlepiej wyglądających gier na platformy iOS. Przez cały czas produkcji konsultowaliśmy się z zespołem Apple. Nie ukrywam, że gra w dużej mierze przygotowana jest pod rynek japoński, gdzie spotyka się wielką popularnością. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się podpisać umowę z DMM Games" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, prezes Bloober Team Piotr Babieno.

"Moment wydania gry nie będzie przypadkowy. Bloober Team chce wykorzystać najlepszy okres sprzedażowy dla gatunku, który zaczyna się przed Halloween i trwa aż do Świąt" - napisano.

W czwartek spółka informowała, że ukończyła prace nad wersją gry "Layers of Fear" w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i planuje premierę gry na czwarty kwartał tego roku.

Premiera psychologicznego horroru "Layers of Fear" na komputery PC i konsole miała miejsce w 2016 roku. W 2019 roku studio wydało drugą część gry.

Bloober Team to producent gier, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r. (PAP Biznes)

doa/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki