REKLAMA

Biznesmeni wchodzą na emiracki rynek

2015-04-30 22:33
publikacja
2015-04-30 22:33
fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu

Polscy przedsiębiorcy wchodzą na emiracki rynek. Grupa przedstawicieli biznesu towarzyszyła wicepremierowi Januszowi Piechocińskiemu w zakończonej misji gospodarczej do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

(fot. Marek Wiśniewski / Puls Biznesu)

Grzegorz Sypek z firmy produkującej przeciwpożarowe systemy bezpieczeństwa dostrzega, że emiraccy przedsiębiorcy są chętni do współpracy z Polakami. Jako członek Unii Europejskiej, Polska jest kojarzona pozytywnie, z produktami wysokiej jakości.

Marek Nowogrodzki z firmy meblarskiej dodaje, że interesy w świecie arabskim muszą być poparte bliskimi kontaktami z kontrahentem. Najlepiej, jeśli firma ma arabskiego przedstawiciela znającego lokalne realia. Najważniejsze jednak jest oferowanie produktu wysokiej jakości, bo tylko takimi są zainteresowani emiraccy przedsiębiorcy.

Biznesmeni towarzyszący Piechocińskiemu wzięli dział w konferencjach gospodarczych w Abu Zabi i Dubaju. W skład delegacji weszli między innymi przedstawiciele branży spożywczej, motoryzacyjnej, budowlanej i zajmującej się odnawianymi źródłami energii.

Informacyjna Agencja Radiowa/IAR/Arkadiusz Augustyniak/dj

Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~dgs
Jacy to biznesmeni? Kulczyk i jego pokroju? bo mnie nawet na bilet do Emiratów nie stać
~snik
No to obrotny z ciebie biznesmen, skoro nie masz nawet na bilet :-)

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki