REKLAMA
GPW

Biedronka wchodzi na Allegro

2021-07-12 14:10
publikacja
2021-07-12 14:10

Dada, marka własna Biedronki, wystartowała z własnym sklepem na Allegro. W ofercie będą produkty higieniczne i pielęgnacyjne dla dzieci i niemowląt. 

Biedronka wchodzi na Allegro
Biedronka wchodzi na Allegro
fot. Proxima Studio / / Shutterstock

"Wiemy, że w przypadku młodych rodziców każda minuta jest na wagę złota, dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie oficjalnego sklepu marki Dada na jednej z najpopularniejszych platform zakupowych w Polsce, czyli Allegro. Mamy nadzieję, że to rozwiązanie jeszcze w większym stopniu ułatwi naszym klientom oraz użytkownikom Allegro dostęp do wysokiej jakości produktów dla maluchów", mówi Estera Rink, dyrektor kategorii w sieci Biedronka. 

Dyrekcja Allegro z kolei mówi o tym, że Dada uzupełni sekcję najbardziej popularnych produktów dla niemowląt - od zabawek przez środki pielęgnacji i jedzenie po ubranka czy gadżety dla starszych dzieci. 

W ostatnim czasie padły również zapowiedzi, że sklepy Biedronki będą otwarte również w niedzielę. Choć deklaracji Jeronimo Martins na razie nie ma, sieć poinformowała o tym, że uruchomi usługi pocztowe w wybranych marketach. 

WS

Źródło:
Tematy
Najtańsze rachunki dla firm. Sprawdź, gdzie nie przepłacisz
Najtańsze rachunki dla firm. Sprawdź, gdzie nie przepłacisz

Komentarze (2)

dodaj komentarz
zops
Polskim służbom i wojsku nie chce się pracować a szkodzą. RADOM I POZNANIEM SŁUŻĄ... A tymczasem w Biedronkach czekolada była po 4,50 zł - a teraz po ile?
qwerty88
w promocji bez orzechów i obniżoną zawartością kakao 8zł, ale Galpiński mówi, że to przejściowe więc na święta potanieje .

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki