REKLAMA

Zakupy w Biedronce także w niedziele niehandlowe

2020-07-29 09:00
publikacja
2020-07-29 09:00
Biedronka

Glovo dostarczy zakupy z Biedronki pod drzwi klienta za darmo. Sieć marketów spożywczych przedstawiła nową ofertę.

Biedronka kusi klientów darmową dostawą produktów zamówionych za pośrednictwem aplikacji Glovo. Sklep internetowy Biedronka otwarty jest także w niedziele niehandlowe. Market nie wprowadził ograniczeń odnośnie wagi oraz ceny zamawianych produktów. Średni czas dostawy po dokonaniu zamówienia wynosi obecnie 45 minut, podaje Biedronka w komunikacie przesłanym redakcji Bankier.pl.

Sieć sklepów poszerzyła asortyment produktów do około 2 tys. towarów dostępnych do zamówienia online. Cena dostawy produktów uzależniona jest od łącznej kwoty wydanej na zakupy online:

  • powyżej 199 zł - 0 zł.
  • między 150 a 198,99 zł - 5,99 zł,
  • między 50 a 149,99 zł - 9,99 zł,
  • poniżej 50 zł - 12,99 zł.

Warto dodać, że aplikacja Glovo może naliczyć dodatkową opłatę, która widoczna jest w podsumowaniu. W przypadku gdy pada deszcz, na paragonie pojawi się "dopłata dla kuriera za złą pogodę - 1,99 zł". 

Darmowa dostawa zakupów z Biedronki / Biedronka

- Dodatkowo od teraz można wybierać aż z 2 tysięcy produktów dostępnych w sklepach sieci: od świeżych owoców i warzyw zaczynając, na produktach mrożonych, co jest nowością, kończąc. Produkty mrożone są dostarczane klientom w specjalnych torbach, gwarantujących zachowanie jakości. Poprzez aplikację Glovo można także nabywać produkty oferowane w ramach akcji tematycznych Biedronki, np. tygodnia azjatyckiego, włoskiego lub portugalskiego - mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Obecnie zakupy z Biedronki przez aplikację Glovo można zamówić do domu w 21 polskich miastach, m.in. w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Lublinie, Białymstoku, Sosnowcu oraz Rzeszowie. Sieć rozszerzyła zakres dowozu produktów, na początku kwietnia nowa usługa dostawy z Glovo była dostępna w 16 miastach. Biedronka zdecydowała się na wdrożenie opcji w czasie pandemii COVID-19.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (5)

dodaj komentarz
killgore
No i tak rząd Populistów i Socjalistów ostatecznie zaorał wszelkie osiedlowe sklepiki. Rozwiązanie wprost rewelacyjne. W tradycyjnym handlu (Tesco, Auchan itd.) zaczynają się masowe zwolnienia. Oczywiście przeciętny wyborca Adriana nie widzi związku między zakazem handlu w niedziele i likwidacją miejsc pracy.
specjalnie_zarejstrowany1
Wspaniale przedstawienie dla drobnych przedsiembiorcow i ich malych sklepow.
stachsgh
Witam !!
No i będzie jak w https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
trysil
Wszystko pięknie, ale pojawia się coraz więcej komentarzy, że zakupy z Biedronki dostarczane przez Glovo są słabej jakości. To znaczy najgorsze owoce i warzywa, towary paczkowane z krótkim terminem przydatności... Dodać do tego fakt, że z Glovo dostępnych jest u mnie znacznie mniej restauracji niż wcześniej z PizzaPortal,Wszystko pięknie, ale pojawia się coraz więcej komentarzy, że zakupy z Biedronki dostarczane przez Glovo są słabej jakości. To znaczy najgorsze owoce i warzywa, towary paczkowane z krótkim terminem przydatności... Dodać do tego fakt, że z Glovo dostępnych jest u mnie znacznie mniej restauracji niż wcześniej z PizzaPortal, więc summa summarum Glovo to usługa kiepskiej jakości.
m00zyk
No i pytanie - co z promocjami dla "karty Biedronka"?

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki