REKLAMA
ZAGŁOSUJ

Zakupy z Biedronki z dowozem do domu w 15 minut. Także w niedzielę

2021-09-29 09:25
publikacja
2021-09-29 09:25
Zakupy z Biedronki z dowozem do domu w 15 minut. Także w niedzielę
Zakupy z Biedronki z dowozem do domu w 15 minut. Także w niedzielę
fot. Krzysztof Bubel / / Shutterstock

Biedronka i Glovo zacieśniają współpracę. Od 15 października firmy uruchomią dostawę zakupów spożywczych do domu w 15 minut. Z nowej opcji skorzystają klienci sześciu miast w Polsce.

Od 15 października klienci Biedronki będą mogli zamówić produkty z internetowego sklepu za pośrednictwem aplikacji Glovo i wybrać nową opcję dostawy: Biedronka Express BIEK. Ta forma dostarczania produktów realizowana jest w ciągu 15 minut od chwili złożenia zamówienia. Zakupy online dostępne są przez siedem dni w tygodniu. Biedronka nie podała, jaki będzie koszt szybkiej dostawy zakupów do domu

– Cieszymy się na współpracę z Biedronką, dzięki której możemy stworzyć najbardziej przystępną cenowo, ultraszybką i wygodną dostawę na terenie Polski, która będzie dostępną wyłącznie w Glovo. W ciągu ostatnich 18 miesięcy obie firmy współpracowały nad rozwojem e-sprzedaży, umożliwiając zakupy w czasie krótszym niż 60 minut w wielu lokalizacjach – mówi Carlos Silván, dyrektor generalny Glovo Polska.

Produkty zamówione w ramach szybkiej dostawy będą odbierane w 15 mikrocentrów dystrybucyjnych. W ofercie sklepu internetowego klienci mogą wybierać wśród 1,2 tys. produktów zarówno marki własnej Biedronka, jak i marek zewnętrznych. Nowa opcja Biedronka Express BIEK dostępna będzie w sześciu miastach w Polsce:

  • Warszawie,
  • Łodzi,
  • Wrocławiu,
  • Krakowie,
  • Gdańsku,
  • Poznaniu.

– Cały czas wprowadzamy innowacje, aby nasza oferta była każdego dnia jeszcze bardziej atrakcyjna i wygodna. Naszym priorytetem jest dogłębne zrozumienie zmieniającego się stylu życia klientów i zrobienie wszystkiego, co w naszej mocy, aby ułatwić im życie, oferując jak najszersza paletę zakupów. Wzmocnione partnerstwo z Glovo jest ważnym krokiem w wypełnianiu tej misji – mówi Luis Araujo, dyrektor generalny Biedronki.

Dostawa zakupów z Biedronki przez Glovo nie jest nowością. Firmy współpracują ze sobą od pierwszych miesięcy trwania pandemii. Akutalnie obsługują klientów łącznie w 31 miastach w Polsce jest to: Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Poznań, Katowice, Szczecin, Olsztyn, Grudziądz, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Płock, Lublin, Białystok, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec, Zielona Góra, Rzeszów, Bielsko-Biała, Tychy, Częstochowa, Bytom, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Kielce i Opole. Zamówienia można składać w godzinach 10:00 - 22:30, natomiast w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Wrocławiu jeszcze wcześniej, bo już od 8 rano. 

DF

Źródło:
Tematy
Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Najlepsze konta dla płacących kartą lub telefonem - styczeń 2022 r.

Komentarze (4)

dodaj komentarz
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
volksempfanger
Wspaniała wieloaspektowa szansa dla polskich rodzin.

Dobra kiedy przyszły tatuś lub mamusia będą chcieli zarobić na przyszłą rodzinę, jeśli tatusiowi i mamusi zabraknie jakiegoś artykułu pierwszej potrzeby, albo kiedy tatusia lub mamusię będzie bolała rano głowa i piwo będzie
Wspaniała wieloaspektowa szansa dla polskich rodzin.

Dobra kiedy przyszły tatuś lub mamusia będą chcieli zarobić na przyszłą rodzinę, jeśli tatusiowi i mamusi zabraknie jakiegoś artykułu pierwszej potrzeby, albo kiedy tatusia lub mamusię będzie bolała rano głowa i piwo będzie nieodzowne.
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki