REKLAMA
JUŻ JUTRO

Biedroń o "Piątce Kaczyńskiego": to kolejna ściema

2019-10-08 18:03
publikacja
2019-10-08 18:03

To kolejna ściema – powiedział we wtorek w Kielcach lider Wiosny Robert Biedroń, odnosząc się do programów zapowiedzianych przez polityków PiS, które mają być zrealizowane w ciągu pierwszych stu dni nowej kadencji parlamentu.

fot. Mateusz Włodarczyk / / FORUM

Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Warszawie prezes PiS Jarosław Kaczyński i premier Mateusz Morawiecki zapowiedzieli m.in., że w ciągu pierwszych 100 dni nowej kadencji uchwalone będą ustawy lub przygotowane programy dot. małego ZUS, 13 i 14 emerytury, pakietu kontrolnych badań profilaktycznych, budowy 100 obwodnic i dojścia do równych dopłat dla rolników.

Biedroń został na wtorkowej konferencji w Kielcach poproszony o komentarz do tych obietnic polityków PiS.

"Proszę zobaczyć w Kielcach. To jest kolejna ściema. Ile nowych mieszkań oddano w ramach Mieszkania Plus? Ile odbudowano zamków w Świętokrzyskiem? Mieli nowe zamki odbudowywać. Ile powstało nowych mostów? Miały być nowe mosty Morawieckiego (Mateusza). Cały program był ogłoszony. Ile samochodów elektrycznych powstało? Zero. Szanowni państwo nie wierzcie w ściemę Prawa i Sprawiedliwości" – mówił do zebranych lider Wiosny. "To kolejna ściema, która ma doprowadzić do tego, że Kaczyński (Jarosław) wam obieca, a nie dowiezie tego" - dodał.

"(Nie dowiezie) żadnym samochodem elektrycznym, bo ich nie ma. Kolejne obietnice, że będą jakieś obwodnice itd., to tego nie będzie. Bo nie ma tych mostów, nie ma tej luks torpedy, autobusów, samochodów elektrycznych, mieszkań plus, nie ma tego" – podkreślił Biedroń. "Kaczyński próbuje was znów oszukać" - dodał.

"Nie dajcie się na to nabrać" – apelował. (PAP)

Autor: Janusz Majewski

Źródło:PAP
Tematy
Otwórz konto mBiznes Standard w mBanku, zyskaj 350 zł oraz aktywnie korzystaj z konta w którym masz gwarancję braku opłat przez 2 lata i 0 zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym

Otwórz konto mBiznes Standard w mBanku, zyskaj 350 zł oraz aktywnie korzystaj z konta w którym masz gwarancję braku opłat przez 2 lata i 0 zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym

Komentarze (4)

dodaj komentarz
znawca_inwestor
Niestety ma rację
samsza
Na podstawie zapowiedzi, nie ściema, ale "WIELKI SKOK"
kris74keh
Na szczęście lewica, choć rośnie w siłę, jeszcze nie dobierze się nam do portfeli, jeszcze nie tym razem. Jak oni to potrafią robić przekonał się Roman Kluska w lipcu 2002.Przeczytajcie sobie opis sprawy na Wikipedii.Porażające i przerażające.
eagleeye
Ricky Martin przestań kłamac i przyznaj się jak to tam z tym wypadkiem bylo co chcialeś być "Iniemamocnym" a wyszło ze jesteś delikatnie mówiąc "manusem"

Powiązane: Polityka

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki