REKLAMA
TYLKO U NAS

Będą nowe kontrakty na akcje PGE, PGNiG i Asseco Poland

Jarosław Ryba2010-02-26 15:40
publikacja
2010-02-26 15:40
Niedawno dowiedzieliśmy się, że nowe serie kontraktów terminowych na akcje Agory z powodu małego zainteresowania nimi oraz wyjścia spółki z indeksu WIG20 nie będą już odnawiane. Dziś zarząd giełdy poinformował, że czekają nas kolejne zmiany w tym segmencie obrotu. Pojawią się nowe kontrakty na akcje spółek z WIG20.

22 marca do obrotu wejdą po trzy serie kontraktów na akcje PGNiG, PGE oraz Asseco Poland. Dołączą do pozostałych instrumentów pochodnych w tym segmencie obrotu. W tej chwili można handlować kontraktami na akcje następujących spółek: KGHM, PKO BP, Pekao, TPSA, PKN Orlen oraz Agora.

J.R.
Źródło:
Tematy
Miejski model Ford Puma. Trwa wyjątkowa wyprzedaż

Komentarze (3)

dodaj komentarz
~Obserwator
Wiadomość wydaje się bardzo dobra, ale nie ma odzwierciedlenia na wycenie akcji w dniu dzisiejszym. Poza tym informacja ta jakość dziwnie nie przebiła się przez inne portale np. money.pl pb.pl
zxc1974
Bardzo dobra wiadomość!!! Czekałem na to by za stosunkowe małe pieniądze 15-20% kupować kontrakt na 100 akcji PGE czy PGNiG. Głównie te 2 spółki mnie interesują. Uważam ze przed nimi długa ścieżka rozwoju i co za tym idzie wzrost ich notowań. Z tym że akcje PGNiG będą w marcu miały podaż akcji ze strony pracowników i może mieć chwilowo Bardzo dobra wiadomość!!! Czekałem na to by za stosunkowe małe pieniądze 15-20% kupować kontrakt na 100 akcji PGE czy PGNiG. Głównie te 2 spółki mnie interesują. Uważam ze przed nimi długa ścieżka rozwoju i co za tym idzie wzrost ich notowań. Z tym że akcje PGNiG będą w marcu miały podaż akcji ze strony pracowników i może mieć chwilowo małe zawirowania na giełdzie ale później powinno rosnąć . Pozdrawiam

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki