REKLAMA

Balcerowicz: debata PiS jest za mało poważna

2012-09-13 09:22
publikacja
2012-09-13 09:22
Leszek Balcerowicz nie zamierza wziąć udziału w debacie gospodarczej, do której zaprasza go Prawo i Sprawiedliwość. Ekonomista mówił w radiowej Jedynce, że w propozycji PiS-u i innych partii brakuje mu przedstawienia metod obliczeniowych.

Przewodniczący rady fundacji Forum Obywatelskiego Rozwoju mówił, że stara się brać udział w poważniejszych debatach, szczególnie w mediach. Dodał, że również jego współpracownicy z FOR biorą udział w dyskusji o ekonomii.

»Prof. Rybiński: Donald Tusk ma trzy wyjścia...


Prawo i Sprawiedliwość chce, by w debacie z udziałem Jarosława Kaczyńskiego uczestniczyli: prezes Narodowego Banku Polskiego, członkowie Rady Polityki Pieniężnej Elżbieta Chojna-Duch, Zyta Gilowska, Jerzy Hausner oraz ekonomiści Leszek Balcerowicz, Ryszard Bugaj, Stanisław Gomułka, Grzegorz Kołodko, Ryszard Petru i Krzysztof Rybiński. Dyskusję zaplanowano na 24 września.

Informacyjna Agencja Radiowa (IAR)/PR1/kl/dabr

Źródło:IAR
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (11)

dodaj komentarz
~jatowiem1
Towarzyszu Balcerowicz,doprowadziliście kraj do RUINY.W 1989 roku mówiliście że przejściowo trzeba zacisnąć pasa żeby za kilka lat mogło się nam żyć o niebo lepiej.Ludzie wam uwierzyli a wy zdrajcy rozsprzedaliście i rozkradliście kraj(prawie cały przemysł i wszystko co miało jakąś wartość).Dziś nadal strugacie Towarzyszu Balcerowicz,doprowadziliście kraj do RUINY.W 1989 roku mówiliście że przejściowo trzeba zacisnąć pasa żeby za kilka lat mogło się nam żyć o niebo lepiej.Ludzie wam uwierzyli a wy zdrajcy rozsprzedaliście i rozkradliście kraj(prawie cały przemysł i wszystko co miało jakąś wartość).Dziś nadal strugacie mędrków a jesteście głupsi od cepa
~Pragmatyk.
Niepoważny wnioskodawca-mędrzec w wydaniu kieszonkowym-niejaki prezes, to i debata niepoważna.Bez przerwy zgłasza jakieś kosmiczne pomysły, a durny naród mu wierzy. Chcecie IV RP ? Przecież on nie ma Zielonego pojęcia o ekonomii, gospodarce, rządzeniu !! To urodzony rewolucjonista !! / czyt.-warchoł !! / Jakieś debaty,Niepoważny wnioskodawca-mędrzec w wydaniu kieszonkowym-niejaki prezes, to i debata niepoważna.Bez przerwy zgłasza jakieś kosmiczne pomysły, a durny naród mu wierzy. Chcecie IV RP ? Przecież on nie ma Zielonego pojęcia o ekonomii, gospodarce, rządzeniu !! To urodzony rewolucjonista !! / czyt.-warchoł !! / Jakieś debaty, jakieś ofensywy, jakieś zespoły. Wszystko w planach. I..TYLKO !! No..może jeszcze w..konferencjach.Nam nie potrzebny erudyta; potrzebny-GOSPODARZ ! Rządzący, nie gadający !!
~janek
towarzyszu pragmatyku a raczej aparadczyku straszenie IV RP wyszło z mody a myślenie jednak nadal sprawia ci ból.
~mysl
Czemu nie ma Pana Gwiazdowskiego? Powiedziałby chociaż coś konkretnego i logicznego zamiast bajdurzenia.
~polskadogorynogami
Balcerowicz te swoje dyrdymały to możesz głosić sobie w Mongolii. Przepraszam Mongołów.
~maswell
Temu panu dziękujemy... Limit cierpliwści społecznej dla jego filozofii i praktyk monetarnych został wyczerpany...
~ttt
moze i dobrze ze nie wezmie udzialu po kompromitacji w debacie z Vncentem/zapomnial jezyka w buzi/ czu inne wzgledy ,lepiej niech siedzi w domu.................
~baca
Czyżby deprymowała obecność na tym spotkaniu Pani profesor Leokadii Oręziak (SGH) która w TVN CNBC obnażyła całą prawdę o twojej reformie emerytalnej (OFE) ?

więc - ' Czego się boisz głupi,...Czemu nie chcesz iść na całość,
~mi
Gruba ryba w małym stawiku , ale wrażenie koło siebie lubi robić .Autorytet lokalny pełna gębą.
~rex
szkoda grosza na ten forum obywatelski ,balcerek nic nie ma do powiedzenia ,,0 ,,

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki