REKLAMA

BPS Leasing przystąpił do Związku Polskiego Leasingu

2020-07-08 14:48
publikacja
2020-07-08 14:48
fot. witaker / Shutterstock

Do Związku Polskiego Leasingu dołączyła BPS Leasing, który jest częścią Grupy BPS składającej się z 328 zrzeszonych banków.

- Przystępując do Związku Polskiego Leasingu, w centrum naszych zainteresowań jest digitalizacja. Z uwagi na rozproszoną sieć sprzedaży, jaką charakteryzują się Banki Spółdzielcze, istotna będzie dla nas możliwość zawierania umów leasingu zdalnie, np. poprzez profil zaufany, przy wykorzystaniu podpisu elektronicznego. Chcemy aktywnie wymieniać się doświadczeniami z innymi przedstawicielami sektora finansowego. Interesują nas zagadnienia prawne i podatkowe, mające wpływ  na funkcjonowanie branży leasingowej – mówi Sylwia Węgrzynowska, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu w BPS Leasing S.A.

Grupa Banków Polskiej Spółdzielczości dołączyła do Związku Polskiego Leasingu. Łącznie Grupa BPS liczy obecnie 2,3 tys. placówek, w tym 328 zrzeszonych banków. 

- Nasza organizacja liczy obecnie 30 podmiotów, wśród których są podmioty oferujące i pracujące na rzecz rozwoju leasingu finansowego, leasingu operacyjnego, wynajmu długo- i krótkoterminowego czy pożyczki inwestycyjnej, w naszym kraju. Cieszymy się, że zyskaliśmy pantera o tak szerokim dotarciu, jak BPS Leasing. Dzięki współpracy w ramach grup i zespołów roboczych ZPL będziemy w stanie docierać do szerokiego grona przedsiębiorców, którzy są klientami bankowości spółdzielczej. Jest to dla nas nowa grupa partnerów - skomentowała Ewa Łuniewska, przewodniczą Komitetu Wykonawczego ZPL.

DF

Źródło:
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Leasing

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki