REKLAMA
ZOOM NA SPÓŁKI

BMW Serii 7 jak fortepian

2010-11-19 23:46
publikacja
2010-11-19 23:46

Kto powiedział, że BMW Serii 7 nie ma nic wspólnego z muzyką? Prócz dźwięku wydobywającego się z układu wydechowego od teraz będzie nowe skojarzenie.

Powstała właśnie specjalna edycja przy współpracy producenta luksusowych fortepianów Steinway & Sons.

BMW Serii 7 Individiual Composition będzie dostępne w dwóch kolorach: białym lub czarnym. Nadwozie samochodu zostanie polakierowane specjalną , trzystopniową techniką przy udziale ludzkich rąk. Wewnątrz samochodu wyłożono najlepszą tapicerkę z serii Shadow Line, na kołach zobaczymy 20-calowe felgi.

By nawiązać do klawiszy fortepianowych wnętrze samochodu będzie miało odwrotny kolor niż nadwozie. Na zagłówkach foteli pojawią się inkrustacje z logo Steinway & Sons. Skóra Merino, detale pomalowane lakierem fortepianowym i dywaniki z owczej wełny będą na wyposażeniu standardowym.









Źródło:

Do pobrania

bmw4jpgbmw4jpgbmw4jpgbmw4jpgbmw4jpg
Tematy
Orange Nieruchomości
Orange Nieruchomości
Advertisement

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~gerry
Dobra nagroda za 1 m-sce w konkursie Chopinowskim ;)
~RC
"Odwrotny kolor" - łeeeeehe he he he he he :))))

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki