REKLAMA

Awaria bankowości elektronicznej Aliora

2018-10-31 11:25, akt.2018-10-31 12:25
publikacja
2018-10-31 11:25
aktualizacja
2018-10-31 12:25

Alior Bank zaliczył awarię bankowości internetowej i mobilnej. W trybie offline pracował też system bankowości internetowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Sygnał w tej sprawie otrzymaliśmy od jednego z czytelników, piszącego na alert@bankier.pl. "W tej chwili trwa awaria systemu bankowości internetowej Alior Banku" - poinformował nas.

Awaria w Alior Banku / Alior Bank

Faktycznie - strona logowania do systemu bankowości internetowej Alior Banku przez kilkadziesiąt minut zwracała komunikat: "System jest chwilowo niedostępny. Przepraszamy, system bankowości internetowej jest aktualnie niedostępny. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu i przywróceniem pełnej funkcjonalności. Przepraszamy za utrudnienia". Nie można było zalogować się także do bankowości mobilnej.

"Informujemy, że nowy oraz dotychczasowy system bankowości internetowej są czasowo niedostępne" - informował klientów Alior Bank w serwisie Facebook.

Logowanie udawało się wprawdzie klientom T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank, ale w systemie bankowości internetowej widniało powiadomienie, że tymczasowo pracuje on w trybie offline. "System chwilowo pracuje w trybie offline. Dane nie uwzględniają operacji wykonanych po godz. 19:56 dn. 26-10-2018".

Kamila Nowak z biura prasowego Alior Banku pierwotnie poinformowała nas, że problemy mogą występować jeszcze do godziny. Ostatecznie jednak awarię usunięto przed godziną 12:30.

/ Bankier.pl

MW

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki