REKLAMA
PIT 2023

Asseco Data Systems połączy się z Sigilogic i CTPartners

2016-11-15 15:57
publikacja
2016-11-15 15:57

Asseco Data Systems, Sigilogic i CTPartners podpisały plan połącznia. Zgodnie z zamiarem zarządów łączących się spółek, połączenie ma nastąpić 2 stycznia 2017 r. - podało Asseco Data Systems w komunikacie.

Jak podano w komunikacie połączenie spółek to kolejny krok porządkujący kompetencyjny podział w ramach Grupy Asseco.

Sigilogic specjalizuje się w technologiach automatyki budynkowej, natomiast CTPartners jest istotnym graczem na rynku szkoleń i doradztwa w zakresie zarządzania IT. Asseco Data Systems posiada 100 proc. udziałów w Sigilogic i jest jedynym akcjonariuszem CTPartners.

Wcześniej Asseco Poland informowało, że może sprzedać zarówno Sigilogic jak i CTPartners.

Asseco Data Systems to firma powstała w 2015 r. z połączenia kompetencji sześciu spółek z grupy Asseco (ADH Soft, CK Zeto, Combidata, Zeto Bydgoszcz, Unizeto Technologies i Otago. Każda Asseco Data Systems produkuje i rozwija oprogramowanie (m.in. dla sektora leasingowego i samorządów), dostarcza infrastrukturę informatyczną, szkolenia i systemy zarządzania kapitałem ludzkim, specjalizuje się też w usługach bezpieczeństwa i komunikacji masowej. Współpracuje zarówno z biznesem, jak i jednostkami administracji publicznej.(PAP)

gsu/ ana/

Źródło:PAP Biznes
Tematy
Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Wypróbuj Pracuj.pl za 1zł! Zatrudniaj szybko i skutecznie!

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki