REKLAMA

Arrinera chwali się zaliczką od pierwszego klienta

2017-01-25 07:55
publikacja
2017-01-25 07:55

Zarząd spółki Arrinera poinformował o otrzymaniu pierwszej zaliczki na samochód arrinera hussarya GT. Spółka ma nadzieję, ze w najbliższym czasie kolejni klienci zdecydują się na podobny krok.

/ fot. Arrinera Automotive S.A.Facebook /

"Zarząd Arrinera S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację od spółki zależnej tj. Arrinera Racing Limited, o otrzymaniu pierwszej zaliczki na samochód wyścigowy Arrinera Hussarya GT w kwocie 53.897 GBP (pięćdziesiąt trzy tysiące funtów)" – czytamy w komunikacie opublikowanym przez spółkę.

Jak podkreśla sama spółka, „tym samym rozpoczęła się sprzedaż samochodów wyścigowych Arrinera Hussarya GT”. Notowana na New Connect spółka zapowiedziała jednocześnie, że jest w kontakcie z następnymi klientami.

"Według wiedzy Emitenta Arrinera Racing Limited prowadzi zaawansowane rozmowy z kolejnymi osobami zainteresowanymi nabyciem samochodu wyścigowego Arrinera Hussarya GT i zakłada, że w najbliższym okresie otrzyma kolejne zaliczki od osób zainteresowanych nabyciem tego samochodu" – czytamy dalej.

Pierwszy w tym roku komunikat Arrinery jest znacznie bardziej optymistyczny od ostatniej informacji, którą spółka podzieliła się z inwestorami pod koniec 2016 r. Zarząd spółki poinformował wówczas o zawieszeniu oferty publicznej, co tłumaczono „niekorzystną sytuacją na rynku pierwotnym”.

Największym akcjonariuszem Arrinery jest notowany na NewConnect fundusz Erne Ventures, który kontroluje blisko 70 proc. akcji spółki.

Michał Żuławiński

Źródło:
Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (29)

dodaj komentarz
~JL
A wersja w LPG już jest dostępna?
~zbyn
tylko ze to nie jest polski samochód, projekt zamówili w brytyjskiej firmie, czesci tez są z uk.
w polsce przykręcają śrubki.
Arrinera zajmuje się tylko marketingiem, wciskają ciemnote bazując na modzie na patriotyzm
~utah
To co się stało z tymi 20 klientami którzy wpłacili zaliczki w 2012 roku? Pierwszy klient miał otrzymać samochód w 2013 roku. Arinerra nadal robi to co potrafi najlepiej: kupuj plotki, sprzedawaj fakty.
~F40
Jaki śliczny? Widzieliście lusterka? Druga strona się pojawia. Co polskie to cudne. Tak?
~mechbwa
Cienie którzy tylko Unią pluć na polskie produkty a to bardzo źle świadczy o nich. Dla mnie super autko a trochę się tym zajmuję, ładne nadwozie, porządny amerykański silnik, renomowane sportowe podzespoły nic dodać nic ująć . Życzę sukcesów w sprzedaży i produkcji u nas w kraju
~Dnan
Tego samochodu jeszcze nie ma w wersji produkcyjnej, a ty już piszesz jaki to super samochód, jak świetnie się go prowadzi. Ale autentycznie rykłem na głos przy "dla mnie super autko a trochę się tym zajmuję", mam wizję gimnazjalisty przy komputerze na feriach zimowych.
~iop
tego auta jeszcze nie ma, więc jak można pisać, ze jest super? Co chwila zmieniają koncepcję, więc ciężko im zaufać, raz to ma być cywilna wersja, później sportowa... ciągłe przesuwanie terminu w nieskończoność, a ta zaliczka... aż JEDNA, ciekawe, czy prawdziwa, czy tylko takie info puścili
~JanekK
Życzę wszystkiego najlepszego Arrinerze by sprzedała jak najwięcej tych ślicznych samochodów. Dla mnie ok
~qqwaw
Cudze chwalicie swego nie znacie

Powiązane: Motoryzacja

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki