REKLAMA

Natychmiastowa dostawa od Allegro i InPostu

2020-09-21 09:20
publikacja
2020-09-21 09:20
fot. materiały prasowe / Allegro

Allegro i InPost przedłużają współpracę o kolejne 7 lat. Priorytetem dla firm są dostawy natychmiastowe realizowane w ciągu 24 godzin od momentu zakupu.

Allegro chce zwiększyć liczbę przesyłek, które dostarczane są do klienta w ciągu jednego dnia. Aktualnie około 30 proc. zamówień Allegro realizowanych jest w następnym dniu roboczym, a ponad 75 proc. do dwóch dni od momentu zakupu, podkreśla firma w komunikacie prasowym przesłanym redakcji. Możliwe, że już wkrótce Polacy otrzymają swoje zamówienia złożone przez platformę sprzedażową Allegro w tym samym dniu - jak Amerykanie robiący zakupy internetowe za pośrednictwem Amazona.

– Ważnym elementem nowego wieloletniego kontraktu jest innowacyjność i wspólna praca nad rozwojem nowych usług, które pozytywnie zaskoczą klientów. Wdrażamy wspólnie usługi dostaw tego samego dnia do Paczkomatów. Będziemy również rozwijać innowacyjne na skalę światową usługi "natychmiastowej dostawy" do Paczkomatów. Dzięki temu rozwiązaniu klienci będą mogli odebrać przesyłkę z wybranych Paczkomatów natychmiast po dokonaniu zakupu – komentował Grzegorz Czapski, dyrektor Rozwoju Biznesu Allegro.

Polacy zadowoleni z Paczkomatów

– Nasi klienci i sprzedawcy bardzo chętnie korzystają z Paczkomatów InPostu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy, dlatego zdecydowaliśmy się ją przedłużyć na kolejne 7 lat. Współpraca z InPost to szybkość dostawy, największa w kraju i stale powiększana sieć odbioru oraz darmowe dostawy z Allegro Smart! To wszystko elementy, które pozytywnie wpływają na komfort kupujących podczas korzystania z naszej platformy – mówił Francois Nuyts, prezes zarządu Allegro.

Klienci korzystający z rocznego abonamentu wykupionego w ramach usługi Allegro Smart najczęściej wybierają opcję odbioru zamówienia w paczkomatach, podkreśla firma w komunikacie. Nowa umowa z InPostem pomoże w realizacji szybszych dostaw zamówionych towarów. Obecnie trwają testy usługi natychmiastowej dostawy.

DF

Źródło:
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (4)

dodaj komentarz
itso_alternator
''Polacy zadowoleni z Paczkomatów'' nie szło wymyślić normalnego nagłówka ja jestem polakiem i jestem nie zadowolony no i wynika z tego ze bzdury wypisujecie.

terry_bundy
Dobra wiadomość, korzystam z allegro smart i dostaw do paczkomatu, a także w odwrotnej wersji - jako nadawca. Nie mam żadnych zastrzeżeń, a jeśli paczki będą przychodzić jeszcze szybciej, to tym lepiej. W końcu polscy klienci mogą liczyć na wysoki standard usług na kształt tych oferowanych na Zachodzie.

Powiązane: Zakupy w sieci

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki