REKLAMA

Alior promuje kantor – 10 euro dla nowych klientów

Michał Kisiel2016-06-13 12:26analityk Bankier.pl
publikacja
2016-06-13 12:26

Kilka banków wykorzystało Mistrzostwa Europy w piłce nożnej jako okazję do promowania swoich produktów. Alior Bank przygotował specjalną ofertę dla osób kupujących waluty w kantorze internetowym. Nowi klienci mogą liczyć na otrzymanie 10 euro premii, a dotychczasowi – na obniżony spread w dniach, w których grać będzie polska reprezentacja.

Promocja może zainteresować osoby, które chcą kupić waluty np. przed wakacyjnymi wyjazdami. Nowi użytkownicy platformy banku otrzymają, po spełnieniu warunków, jednorazową premię w wysokości 10 euro. Pozostali klienci będą mogli taniej wymienić złote na euro (lub odwrotnie) w wybrane dni. Bank obiecuje obniżenie spreadu co najmniej o połowę.

Alior promuje kantor – 10 euro dla nowych klientów / YAY Foto

Premię można otrzymać, jeśli nowy klient zarejestruje się w kantorze w dniach od 10 czerwca do 10 lipca 2016 r. W formularzu rejestracyjnym należy wpisać kod promocyjny (PROMOCJAEURO) – to warunek konieczny do otrzymania późniejszej wypłaty. Potwierdzenie umowy odbywa się za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

Najpóźniej 17 lipca należy dokonać co najmniej jednej transakcji wymiany walut. Do końca lipca bank naliczy premię w wysokości 10 euro brutto. Wypłata jest nagrodą uzyskaną w związku ze sprzedażą premiową, zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Dotychczasowi klienci kantoru będą mogli taniej wymienić środki w transakcjach EUR/PLN. Bank w dniach, w których polska reprezentacja rozgrywa mecze obniży spread o co najmniej 50 proc. w stosunku do standardowych warunków. Promocyjne stawki będą obowiązywać od godziny 9 rano do końca dnia. Najbliższy mecz Polacy rozegrają 16 czerwca.

W bankowym kantorze Aliora do rachunku prowadzonego w euro otrzymać można kartę płatniczą MasterCard. Wydanie i obsługa plastiku są darmowe pod warunkiem dokonania minimum jednej transakcji w ciągu pół roku od otrzymania karty.

Źródło:
Michał Kisiel
Michał Kisiel
analityk Bankier.pl

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z psychologią finansów, analizuje jak płacą i zadłużają się Polacy. Doktor nauk ekonomicznych, zwolennik idei społeczeństwa bez gotówki. Pomysłodawca finansowego eksperymentu "2 tygodnie bez portfela", w ramach którego banknoty i karty płatnicze zamienił na smartfona.

Tematy
Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Załóż Konto Przekorzystne na selfie

Advertisement

Komentarze (15)

dodaj komentarz
joanna40
dobre promocje i rabaty są na dobrykantor.pl
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~Marek
30.07.2016 a ja nadal nie mam premii za otwarcie kantora w tym banku, czy to jakaś zmowa Bankier.pl i Alior Banku?
(usunięty)
(wiadomość usunięta przez moderatora)
~kasiarek
hm ciekawa promocja, czytałem o niej już na strefawalut.pl. Ktokolwiek testował?
~rick
Alior to chyba najnowocześniejszy bank. Ale...to bank. I to zarabiający czyli żyje z LICHWY. Mam konto w tym banku i kantor. Generalnie jest ok. Są najlepsi. Ale....to bank zagraniczny. Jest ranking 3 najbezpieczniejszych banków. 1. PKO BP. 2. BOŚ. 3.Lucyferiański bank ING. Alior to 5 pozycja. Mówią ze niedługo będzie Alior to chyba najnowocześniejszy bank. Ale...to bank. I to zarabiający czyli żyje z LICHWY. Mam konto w tym banku i kantor. Generalnie jest ok. Są najlepsi. Ale....to bank zagraniczny. Jest ranking 3 najbezpieczniejszych banków. 1. PKO BP. 2. BOŚ. 3.Lucyferiański bank ING. Alior to 5 pozycja. Mówią ze niedługo będzie Wielki Krach. Kiedy? W tym problem.Ale polecam wypłacać gotówkę i trzymać na czarną godzinę. Ten krach na 100% będzie. Już o to wojsko islamskie i chazarska Synagoga na pewno zadbają.
~mobiler
Sobota, 11-06-2016
strona kantor.aliorbank: "Przepraszamy. Kantor walutowy jest chwilowo niedostępny".
apka mobilna: "Logowanie użytkownika - Błąd autoryzacji",
apka mobilna: "Pobranie kursów - Wewnętrzny błąd serwera",
Tyle o alior kantorze. Szczególnie jak szybko trzeba dotrzeć
Sobota, 11-06-2016
strona kantor.aliorbank: "Przepraszamy. Kantor walutowy jest chwilowo niedostępny".
apka mobilna: "Logowanie użytkownika - Błąd autoryzacji",
apka mobilna: "Pobranie kursów - Wewnętrzny błąd serwera",
Tyle o alior kantorze. Szczególnie jak szybko trzeba dotrzeć do waluty.
~Heloł
Dlaczego nie ma informacji, że to artykuł sponsorowany?
~warchol
odrobia sobie jak bedziecie wyplacali gotowke karta za granica, okradna was na 10%

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki