REKLAMA

Akcje spółki Tax-Net wzrosły w debiucie NewConnect o 2,6 proc

2011-07-07 15:26
publikacja
2011-07-07 15:26

Akcje spółki Tax-Net, która oferuje usługi ewidencyjno-rachunkowe, kadrowo-płacowe, doradztwa podatkowego oraz gospodarczego, wzrosły na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 2,6 proc., do 3,90 zł.

Spółka pozyskała w ramach oferty private placement ok. 885 tys. zł.

W ofercie prywatnej spółki uczestniczyło 28 inwestorów, którzy objęli 232.765 akcji serii D. Natomiast za 50.000 akcji serii C zostało przejęte biuro rachunkowe Focus.

Pozyskane z oferty środki, w połączeniu z funduszami pochodzącymi z kredytów bankowych oraz z dotacji z UE, mają umożliwić realizację planów akwizycyjnych oraz uruchomienie projektu Tax-Net Direct. Część środków ma również zostać przeznaczonych na realizację projektu z zakresu e-księgowości Tax-Net Direct, wraz z pakietem usług doradczych.

Tax-Net przejęła niedawno biuro rachunkowe Focus. Spółka poinformowała, że niebawem sfinalizuje transakcję przejęcia kolejnej firmy z branży usług księgowych, a równocześnie prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia następnej spółki.

Spółka powstała z przekształcenia działającej od 1995 roku Simba s.c. Aktualnie Tax-Net ma cztery oddziały i obsługuje 1.000 podmiotów.

Źródło:PAP
Tematy

Otwórz konto sobie i dziecku i zyskaj 200 zł w promocji na zakupy u naszych partnerów.

Komentarze (2)

dodaj komentarz
zapend
sam siebie pytasz?


schizofrenia?

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki