REKLAMA

Afera taśmowa w PiS. Struktury partyjne w Wałbrzychu rozwiązane

2021-01-13 15:19, akt.2021-01-13 16:18
publikacja
2021-01-13 15:19
aktualizacja
2021-01-13 16:18
fot. Andrzej Hulimka / FORUM

Decyzją prezesa Jarosława Kaczyńskiego nastąpiło rozwiązanie organizacji terenowej PiS w Wałbrzychu oraz wykluczenie wszystkich członków partii w tym mieście - poinformował w środę szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

"Na wniosek Pełnomocnika Okręgowego PiS okręgu nr 2 Wałbrzych Michała Dworczyka, decyzją prezesa PiS z dnia 12 stycznia 2021 r. nastąpiło rozwiązanie organizacji terenowej PiS mieście Wałbrzych oraz wykluczenie wszystkich członków PiS w mieście Wałbrzych" - poinformował Sobolewski na Twitterze.

Jak wskazano w załączonym do tweeta piśmie, decyzję podjęto na podstawie jednego z artykułów statutu PiS. Decyzja przewiduje - jak czytamy - rozwiązanie organizacji terenowej Prawa i Sprawiedliwości "obejmującą miasto Wałbrzych w okręgu nr 2 - Wałbrzych". "Wyklucza się z Prawa i Sprawiedliwości członków należących do struktury terenowej miasta Wałbrzych" - dodano.

"Decyzja wchodzi w życie z dniem podjęcia" - wskazano.

Decyzja ma być jeszcze przedłożona do zatwierdzenia na najbliższe posiedzenie Komitetu Politycznego PiS.

Niedawno lokalna telewizja Dami ujawniła nagranie rozmowy dolnośląskich działaczy PiS, które ukazywało konflikt wewnątrz wałbrzyskich struktur partii. (PAP)

autor: Rafał Białkowski

rbk/ itm

Źródło:PAP
Tematy

Otwórz konto w promocjach: 300 zł premii za otwarcie i polecenie konta

Advertisement

Komentarze (43)

dodaj komentarz
meryt
pstrzezek "przed II wojną 90% PL miała pochodzenie wiejskie)"

0 miast w przeszłości :)

"Teoria wyjścia z Afryki" "Homo sapiens powstał około 200 tys. lat temu w Afryce z miejscowych populacji wcześniejszych hominidów,"

'Hipoteza multiregionalna "współczesny człowiek
pstrzezek "przed II wojną 90% PL miała pochodzenie wiejskie)"

0 miast w przeszłości :)

"Teoria wyjścia z Afryki" "Homo sapiens powstał około 200 tys. lat temu w Afryce z miejscowych populacji wcześniejszych hominidów,"

'Hipoteza multiregionalna "współczesny człowiek ma geny innych gatunków ludzi z rodzaju Homo jak Homo neanderthalensis czy Homo erectus."
jkl777
Duzo dzis szczekania. 2 MLD nie poszly na marne.
uczen_manueli_g
no pisuary, produkujcie dalej swoje rzygowiny a ja idę spać
a pewnego ranka /może i jutro/ we wszystkich kanałach ta sama wiadomość:
kurdupel sparaliżowany i nie może się ruszać
grzegorzkubik
Przesłuchałem ponad 1 minutę nagrania. Dwóch panów powiedziało, że popierają bardziej Kaczyńskie niż PIS i kilka razy przeklęli. No i to tyle. Dlatego mało o tym mówią w TVP.
pstrzezek
Fajnie ponarzekać na PiS, ale przecież sami się nie wybrali (przynajmniej na razie można tak powiedzieć). Ponad połowa Polski uwielbia ten dream team. A PiS jedynie uwypukla i wyciąga na wierzch to co od zawsze siedzie w tym wiejskim narodzie (nie obrażam, mówię jak jest faktycznie bo po przed II wojną 90% PL miała pochodzenie wiejskie)
jes
Nie połowa. Gdy odejmiesz nieuprawnionych i niegłosujących jest to 18%.
pstrzezek odpowiada jes
Cenna uwaga. 18% rządzi resztą. Tylko że ta reszta ma spory problem by to zauważyć
grzegorzkubik odpowiada jes
Bawcie się dalej w te swoje zwycięstwa. Dziś wasze święta dlatego dla rozrywki napiszę Tusk jest premierem a Kopacz prezydentem. Może być?:))

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki